Pizza Exxpres 2015

Sobota 25. 4., meniny má Marek, zajtra Jaroslava.Význam mien.

Barteková si v Londýne vystrieľala striebro

Vydané 1.5.2012 o 17.25, Tatiana Čuperková

Slovenskí strelci sa predstavili na pretekoch Svetového pohára v Londýne. Na strelniciach nechýbali ani zástupcovia z Trnavy a okolia.

Barteková si v Londýne vystrieľala striebro

V skeete žien obsadila Danka Barteková výborné druhé miesto (71 + 25), keď v boji o prvenstvo prehrala až v k.o. rozstrele. Monika Zemková skončila na 11. priečke a Veronika Sýkorová na 40. mieste.

Filip Praj sa predstavil v dvojitom trape. Výkonom 137 terčov obsadil stále len 16-ročný pretekár výborné 14. miesto. Na finále mu pritom stačilo zostreliť o dva asfaltové holuby viac.

V trape mužov sa predstavili Mário Filipovič a Marián Kovačócy. Prvý menovaný obsadil výkonom 116 terčov 22.priečku, druhý zostrelil o tri holuby menej. Stačilo to však až na umiestnenie v piatej desiatke na 44. mieste.

Filipovič mal pri tom po dvoch položkách súťaž rozbehnutú výborne, keď zostrelil zhodne po 24 terčov. Finále medzi ženami si nenechala ujsť Zuzana Štefečeková. Nástrelom 83 terčov obsadila vynikajúcu štvrtú pozíciu.

Fotili sme PSA City run Trnava, trať absolvovalo 500 bežcov

Trnavou sa valila lavína športovcov. Premiérový ročník PSA City run Trnava absolvovalo 500 bežcov. celý článok

Futbal, OM: Horná Krupá v závere vybojovala bod, Siladice zakopli s Červeníkom

Futbal, OM: Horná Krupá v závere vybojovala bod, Siladice zakopli s Červeníkom

Horná Krupá v šlágri kola remizovala s Leopoldovom. Hostia viedli už dvojgólovým rozdielom a do konca... celý článok