Krídelník Trnavy Michal Gašparík zostáva bílim andelom. Spartak sa dohodol s poľským klubom Górnik Zabrze, ktorého natrvalo získal do tohto klubu.

Michal Gašparík (vľavo) bude hrať za Trnavu aj v novej sezóne. foto: Michal Hlavatovič

Informáciu priniesla internetová stránka účastníka Ekstraklasy. Gašparík prišiel do Zabrze v januári 2011 po zastávke v Dunajskej Strede. Po roku odišiel do Trnavy, spočiatku len na hosťovanie.

Futbal, OM: Gólová prestrelka v Drahoviach, Zeleneč vyhral v Leopoldove

Futbal, OM: Gólová prestrelka v Drahoviach, Zeleneč vyhral v Leopoldove

Drahovce prehrávali po polčase s Šulekovom už 1:3, tromi zásahmi v druhej časti hry duel otočili a body... celý článok

Futbal, 5.liga: Malženice rozstrieľali Horné Orešany

Zvončín si poradil s Moravským Sv. Jánom už v prvom polčase, v druhej časti hry pridal ešte dva góly. celý článok

Futbal, OSA: Traja náhradníci spasili Suchú tromi gólmi

Rezerva Bolerázu napravila svoje minulotýždňové zaváhanie a nedala šancu trnavskému klubu. Po dva góly strelili... celý článok

Victory Tip

Legea Piešťany Comklima Marco Real Cyklistický výlet Vladimír Kampf

Do Švajčiarska vycestuje viac ako päťsto fanúšikov Spartaka

Autobusové zájazdy na odvetný zápas play-off Európskej ligy medzi FC Zürich a Spartakom Trnava, ktoré organizuje... pozrieť video