Majstrovské striebro pre stolnú tenistku Krchňavú

ŠPORT - Ostatné športy | 8.3.2011, 15.11, prispievatelia

V Národnom stolnotenisovom centre v Bratislave sa konali majstrovstvá Slovenska jednotlivcov. Trnavu zastupovali hráčky KST Viktória Martina Adámeková a Ivana Krchňavá.

Ivana Krchňavá (druhá zľava) so striebrom zo zmiešanej štvorhy. Foto: autor
Druhá menovaná sa dostala až do záverečných bojov v súťaži zmiešaných štvorhier. Jej partnerom bol partnerom Peter Krkoška z ŠKST Bratislava. Vicemajstrovský titul je vynikajúcim úspechom trnavského stolného tenisu. V silnej konkurencii to bola jediná medaila z majstrovstiev pre hráčov z celého Trnavského kraja. Zvíťazila dvojica Tomáš Šereda - Soňa Hudecová (Bratislava, Miňovce). V súťaži dvojhier žien podľa očakávania zvíťazila Barbora Balážová (Topoľčany), Trnavčanky Krchňavá s Adámekovou obsadili 9. – 16., resp. 17. – 24. miesto. V súťaži štvorhier tieto oddielové kolegyne skončili pred bránami semifinále na raketách celkových víťaziek Lenky Kmotorkej a Jany Medříkovej (Topoľčany, Nitra). Domácemu publiku sa hráčky predstavia 12. marca o 14. h v stretnutí proti lídrovi tabuľky z Topoľčian.