Organizátori zareagovali na zvýšený záujem a pripravili až dve vydania kempu. celý článok

Vstup na piatkovú futbalovú exhibíciu Slovensko - Španielsko bude zdarma

Futbaloví fanúšikovia sa môžu v piatok v Trnave tešiť na skutočnú lahôdku. V City Arene - Štadióne... celý článok

Veľké Kostoľany majú postup na dosah, tréner Chudý ale ešte brzdí optimizmus

Futbalisti Veľkých Kostolian urobili v nedeľu dôležitý krok na ceste za postupom. V priamom súboji o prvé... celý článok

Futbalová glosa: Tajomstvo víťazstva nad Dobrou Vodou je v meditácii Silviky Šuvadovej

Futbalová glosa: Tajomstvo víťazstva nad Dobrou Vodou je v meditácii Silviky Šuvadovej

Futbalista Hrnčiaroviec Peter Vozár sa drží hesla, že futbal treba brať s nadhľadom. V tom duchu píše aj svoje... celý článok

Horná Krupá v derby odčinila výbuch v Červeníku, Gottwald si rád zaspomínal

Horná Krupá v derby odčinila výbuch v Červeníku, Gottwald si rád zaspomínal

Už to vyzeralo, že oblastné El Clásico tentoraz nebude mať víťaza. Päť minút pred koncom svietil na ukazovateli skóre... celý článok

Školáci z ulice Kornela Mahra vyhrali krajské kolo futbalového McDonald´s Cup-u

Školáci z ulice Kornela Mahra vyhrali krajské kolo futbalového McDonald´s Cup-u

V piatok sa skončili krajské kolá 19. ročníka školského minufutbalového turnaja McDonald´s Cup, posledné z ôsmych... celý článok

Futbal, 4. liga: Borčice si vybojovali postup, Boleráz predbehol Myjavu

Malženice vyhrali na pôde Trenčianskych Teplíc 1:0. O výsledku rozhodol Pikulíkov gól z penalty v 89.... celý článok

Futbal, 6. liga: Derby pre Hornú Krupú, Dechtice zdolali Zavar

V šlágri kola zvíťazila Horná Krupá nad Dolnou Krupou 2:1. Vo vyrovnanom dueli sa tešili ako prví domáci, keď si... celý článok

Futbal, 7. liga A: Susedské derby v Bielom Kostole sa nedohralo, Kátlovce zaváhali

Futbal, 7. liga A: Susedské derby v Bielom Kostole sa nedohralo, Kátlovce zaváhali

Špačince spravili v Dolných Orešanoch rýchly proces, v 26. minúte bolo 0:3 a o víťazovi nebolo pochýb.... celý článok

Futbal, 5. liga: Veľké Kostoľany zdolali Gbely, Zvončín nadeľoval

Zvončín na domácej pôde rozstrieľal Moravský Svätý Ján 9:0. Pod vysokým víťazstvom má päťgólový podpis Tomáš... celý článok

Futbal, 8. liga A: Modranka porazila Bíňovce a zabezpečila si postup

Futbal, 8. liga A: Modranka porazila Bíňovce a zabezpečila si postup

Modranka vyhrala 2:1 na pôde druhých Bínoviec po góloch Gergelyho a Gumbíra. Za domácich korigoval stav v druhom... celý článok

Futbal, 7. liga B: V Koplotovciach oslavujú postup, v Kľačanoch sa nehralo

Futbal, 7. liga B: V Koplotovciach oslavujú postup, v Kľačanoch sa nehralo

Veselé vyhrávalo v Koplotovciach po zásahu Bokora, ale domáci ešte do prestávky vyrovnali Čulákom. V druhom... celý článok

Futbal, 8. liga B: Piešťany vyhrali aj v Žlkovciach, Sokolovce strelili šesť gólov

Futbal, 8. liga B: Piešťany vyhrali aj v Žlkovciach, Sokolovce strelili šesť gólov

Kočín-Lančár vyhral v Pastuchove 5:0, o jeho góly sa postaralo až kvarteto strelcov. Dva góly zaznamenal iba... celý článok

« predošlá | 1 2 3 4 5 .. 469 | ďalšia »

Spartak bol v kontakte s El Maestrom od decembra, hráčsky káder má prejsť zmenami

Spartak bol v kontakte s El Maestrom od decembra, hráčsky káder má prejsť zmenami

Tréner Nestor El Maestro, ktorý od novej sezóny povedie tím trnavského Spartaka poskytol svoj prvý rozhovor po spečatení... pozrieť video

Jazierce FIAT servis CelioBio zdravá výživa Eurodent Piešťany Golf DOD V Bohunicách pri kaštieli Gašparík mäsovýroba 2017 Bábence Unihouse Remax Sport House