Spartakovcom vzíde v Konferenčnej lige súper z dvojice prvého predkola.

Futbalové ligyŠmykľavka Ronaldo/Messi, súboje na PS5 a hlavne futbal. Prengo Cup sa blíži

Na Lokomotíve bude Prengo cupu, okrem futbalu prinesie aj mnohé sprievodné aktivity.

Žiačky Spartaka obhájili titul, počas celej sezóny nestratili ani bod

SpartakŽiačky Spartaka obhájili titul, počas celej sezóny nestratili ani bod

O majstrovi Slovenska sa rozhodlo na turnaji hranom v popradskom NTC, v kategórii žiačok sa o titul okrem trnavského Spartaka uchádzali aj MŠK Žilina a Tatran Prešov.

V Spartaku skončili viacerí hráči, je medzi nimi aj Koštrna

SpartakV Spartaku skončili viacerí hráči, je medzi nimi aj Koštrna

S Jakubom Paurom sa klub dohodol na novej zmluve, na dobrej ceste je rokovanie s Lukášom Štetinom.

Spartak spečatil dohodu, na brankársky post prichádza Žiga Frelih

Spartak Spartak spečatil dohodu, na brankársky post prichádza Žiga Frelih

Chytal aj v Portugalsku a Španielsku, naposledy obliekal dres Michaloviec.

Futbal, 7. liga: Cífer udržal domácu nedobytnosť, postupuje do vyššej súťaže

Futbalové ligyFutbal, 7. liga: Cífer udržal domácu nedobytnosť, postupuje do vyššej súťaže

Na druhom mieste skončili Siladice, majú aj najlepšieho strelca súťaže - Michal Babic strelil 32 gólov.

Futbal, 9. liga: Súťaž vyhrali Špačince, Slovenská Nová Ves skončila štvrtá

Futbalové ligyFutbal, 9. liga: Súťaž vyhrali Špačince, Slovenská Nová Ves skončila štvrtá

Prvé štyri celky v tabuľke sú z trnavskej skupiny deviatej ligy.

Futbal, 8. liga A: Čierny Peter zostal Dolným Orešanom, zostupujú o súťaž nižšie

Futbalové ligyFutbal, 8. liga A: Čierny Peter zostal Dolným Orešanom, zostupujú o súťaž nižšie

Záverečné kolo vyriešilo poslednú nerozlúštenú tajničku 8. ligy A, konkrétne ktorý celok skončí na poslednom mieste tabuľky a zostúpi o súťaž nižšie.

Futbalové ligyFutbal, 8. liga B: Druhé miesto získali Moravany, vo Veľkých Kostoľanoch remizovali

Na programe bolo záverečné kolo 8. ligy B. Z postupu sa už dávnejšie tešili Šúrovce, ktoré úspešnú sezónu vyšperkovali aj triumfom v oblastnom pohári Bestrent Cup.

Šampionát v silovom trojboji priniesol skvelé výkony, tituly brali aj Trnavčania

Silové športyŠampionát v silovom trojboji priniesol skvelé výkony, tituly brali aj Trnavčania

V disciplíne mŕtvy ťah potiahol jeden z pretekárov aj 350 kilogramov.

Kam za futbalom? O záchranu na diaľku bojujú Dolné Orešany, Smolenice a Hrnčiarovce

Futbalové ligyKam za futbalom? O záchranu na diaľku bojujú Dolné Orešany, Smolenice a Hrnčiarovce

Najdramatickejšie zápasy posledného hracieho víkendu budú v 8. lige A.