Záver elitného cyklistického festivalu v krajine pod Tatrami príde na rad v sobotu 10. a nedeľu 11. júna v historickom centre Trnavy. >> celý článok

Organizátori zareagovali na zvýšený záujem a pripravili až dve vydania kempu. celý článok

Vstup na piatkovú futbalovú exhibíciu Slovensko - Španielsko bude zdarma

Futbaloví fanúšikovia sa môžu v piatok v Trnave tešiť na skutočnú lahôdku. V City Arene - Štadióne... celý článok

Veľké Kostoľany majú postup na dosah, tréner Chudý ale ešte brzdí optimizmus

Futbalisti Veľkých Kostolian urobili v nedeľu dôležitý krok na ceste za postupom. V priamom súboji o prvé... celý článok

Futbalová glosa: Tajomstvo víťazstva nad Dobrou Vodou je v meditácii Silviky Šuvadovej

Futbalová glosa: Tajomstvo víťazstva nad Dobrou Vodou je v meditácii Silviky Šuvadovej

Futbalista Hrnčiaroviec Peter Vozár sa drží hesla, že futbal treba brať s nadhľadom. V tom duchu píše aj svoje... celý článok

Vlaňajšia wimbledonská víťazka v mixe sa stala najlepšou deblistkou na trnavskej antuke

Vlaňajšia wimbledonská víťazka v mixe sa stala najlepšou deblistkou na trnavskej antuke

Sedemnásťročná česká tenistka Markéta Vondroušová sa po singlovom prvenstve na turnaji ITF Empire Slovak Open... celý článok

Horná Krupá v derby odčinila výbuch v Červeníku, Gottwald si rád zaspomínal

Horná Krupá v derby odčinila výbuch v Červeníku, Gottwald si rád zaspomínal

Už to vyzeralo, že oblastné El Clásico tentoraz nebude mať víťaza. Päť minút pred koncom svietil na ukazovateli skóre... celý článok

Školáci z ulice Kornela Mahra vyhrali krajské kolo futbalového McDonald´s Cup-u

Školáci z ulice Kornela Mahra vyhrali krajské kolo futbalového McDonald´s Cup-u

V piatok sa skončili krajské kolá 19. ročníka školského minufutbalového turnaja McDonald´s Cup, posledné z ôsmych... celý článok

Futbal, 4. liga: Borčice si vybojovali postup, Boleráz predbehol Myjavu

Malženice vyhrali na pôde Trenčianskych Teplíc 1:0. O výsledku rozhodol Pikulíkov gól z penalty v 89.... celý článok

Futbal, 6. liga: Derby pre Hornú Krupú, Dechtice zdolali Zavar

V šlágri kola zvíťazila Horná Krupá nad Dolnou Krupou 2:1. Vo vyrovnanom dueli sa tešili ako prví domáci, keď si... celý článok

Futbal, 7. liga A: Susedské derby v Bielom Kostole sa nedohralo, Kátlovce zaváhali

Futbal, 7. liga A: Susedské derby v Bielom Kostole sa nedohralo, Kátlovce zaváhali

Špačince spravili v Dolných Orešanoch rýchly proces, v 26. minúte bolo 0:3 a o víťazovi nebolo pochýb.... celý článok

Futbal, 5. liga: Veľké Kostoľany zdolali Gbely, Zvončín nadeľoval

Zvončín na domácej pôde rozstrieľal Moravský Svätý Ján 9:0. Pod vysokým víťazstvom má päťgólový podpis Tomáš... celý článok

Futbal, 8. liga A: Modranka porazila Bíňovce a zabezpečila si postup

Futbal, 8. liga A: Modranka porazila Bíňovce a zabezpečila si postup

Modranka vyhrala 2:1 na pôde druhých Bínoviec po góloch Gergelyho a Gumbíra. Za domácich korigoval stav v druhom... celý článok

Futbal, 7. liga B: V Koplotovciach oslavujú postup, v Kľačanoch sa nehralo

Futbal, 7. liga B: V Koplotovciach oslavujú postup, v Kľačanoch sa nehralo

Veselé vyhrávalo v Koplotovciach po zásahu Bokora, ale domáci ešte do prestávky vyrovnali Čulákom. V druhom... celý článok

« predošlá | 1 2 3 4 5 .. 205 | ďalšia »