Dnes je utorok 2. septembra 2014, meniny má Linda, zajtra Belo.

Spartak uvoľnil dvoch hráčov, Chovanec odchádza do poľskej Ekstraklasy

Stredopoliar Spartaka Trnava Ján Chovanec bude vo futbalovej kariére pokračovať v Poľsku. >> celý článok

Futbal, 5.liga: Malženice rozstrieľali Horné Orešany

Zvončín si poradil s Moravským Sv. Jánom už v prvom polčase, v druhej časti hry pridal ešte dva góly. celý článok

Futbal, 4. liga: Modranka porazila Bohunice, vyhral aj Boleráz

Boleráz privítal na svojom ihrisku Bánovce nad Bebravou a dvakrát prehrával. Po góloch Kolonyho, Sekeru a Humela... celý článok

Unihouse2-sekcia

Futbal, 3. liga: Šúrovce porazili v predohrávke Neded, Piešťany a Vrbové prehrali

Futbal, 3. liga: Šúrovce porazili v predohrávke Neded, Piešťany a Vrbové prehrali

Šúrovce hrajúce pod hlavičkou Spartak C porazili Neded 3:0. Dva góly dal Lukáš Vido a jeden Tomáš Egert. Celý... celý článok

Futbal, 3. liga: Šúrovce v závere zápasu rozstrieľali Púchov

Futbal, 3. liga: Šúrovce v závere zápasu rozstrieľali Púchov

Šúrovce hrajúce pod hlavičkou Spartak C zdolali Púchov jednoznačne 4:0, tri góly prišli až v záverečnej... celý článok

Futbal, III. B: Gólové hody v Horných Otrokovciach, úradoval Bihári

Futbal, III. B: Gólové hody v Horných Otrokovciach, úradoval Bihári

Čistým hetrikom porazil Nižnú Tajber. Pravda, dva z troch gólov dal z pokutových kopov. celý článok

Futbal, OM: Gólová prestrelka v Drahoviach, Zeleneč vyhral v Leopoldove

Futbal, OM: Gólová prestrelka v Drahoviach, Zeleneč vyhral v Leopoldove

Drahovce prehrávali po polčase s Šulekovom už 1:3, tromi zásahmi v druhej časti hry duel otočili a body... celý článok

Futbal, OSA: Traja náhradníci spasili Suchú tromi gólmi

Rezerva Bolerázu napravila svoje minulotýždňové zaváhanie a nedala šancu trnavskému klubu. Po dva góly strelili... celý článok

Futbal, OSB: Kolo pre domáce mužstvá, vonku vyhrali iba Madunice

Madunice vyhrali v Banke gólmi zo záverečných minút zápasu. Domáci im pomohli aj jedným vlastencom. celý článok

Futbal, III. A: Béčko Malženíc porazilo Trstín vďaka hetriku Valenta

Bíňovce prehrávali ešte v 70. minúte doma s Opojom 0:1, vyšiel im však záver zápasu a vyhrali 2:1.... celý článok

Spartak neudržal vedenie a remizoval so Senicou

Spartak neudržal vedenie a remizoval so Senicou

Trnavčania mali v zápase hernú prevahu, o dva body ich obrali štandartky Senice. celý článok

Spartak remizoval v odvete s FC Zürich, s pohárovou Európou sa však lúči

Spartak remizoval v odvete s FC Zürich, s pohárovou Európou sa však lúči

O remízu 1:1 sa postaral v nadstavenom čase zápasu Trnavčan Nikolas Špalek. celý článok

Martin Mikovič: Zápasy v Európe sme si užívali, teraz musíme zabrať v lige

Martin Mikovič: Zápasy v Európe sme si užívali, teraz musíme zabrať v lige

Spartak sa rozlúčil vo štvrtok s Európskou ligou skvelou remízou v St. Gallene s FC Zürich. Trnavčania... celý článok

Oprášené bežecké spomienky: Ján Pinter debutoval v pelotóne zdravia ako 66-ročný!

Oprášené bežecké spomienky: Ján Pinter debutoval v pelotóne zdravia ako 66-ročný!

Kto z nás, starších, by si nepamätal na obdivuhodného Trnavčana Jána Pintera. Takmer deväť rokov bol stálicou... celý článok

« predošlá | 1 2 3 4 5 .. 142 | ďalšia »

Victory Tip

Do Švajčiarska vycestuje viac ako päťsto fanúšikov Spartaka

Autobusové zájazdy na odvetný zápas play-off Európskej ligy medzi FC Zürich a Spartakom Trnava, ktoré organizuje... pozrieť video