Utorok 24. 5., meniny má Ela, zajtra Urban.Význam mien.

Po turbulentnej sezóne teší činovníkov klubu najmä silná divácka podpora. >> celý článok

Prvá letná posila Spartaka? Andeli chcú získať Petra Čögleya

Spartak Trnava má na lane skúseného futbalistu. Andeli sa intenzívne zaujímajú o služby 27-ročného pravého obrancu... celý článok

Angels sa lúčili s azylom v Topoľčanoch, v júni chcú hrať domáce zápasy už v Trnave

Angels sa lúčili s azylom v Topoľčanoch, v júni chcú hrať domáce zápasy už v Trnave

Blíži sa deň D. Trnavskí bejzbalisti by si už druhý júnový víkend mohli zahrať premiérový zápas na novom ihrisku na... celý článok

FUTBALOVÁ GLOSA: Družstevníci pritlačili zostupový dekel

Futbal na nižších úrovniach treba brať niekedy s nadhľadom. O to sa snaží vo svojich glosách aj futbalista... celý článok

Spartakovci v poslednom zápase sezóny ukázali výborný druhý polčas, ale aj deň otvorených dverí v obrane... celý článok

Futbal, 6. liga: Horná Krupá si zabezpečila prvenstvo, Brestovany vyhrali v Cíferi

Futbal, 6. liga: Horná Krupá si zabezpečila prvenstvo, Brestovany vyhrali v Cíferi

V súboji Zelenča s Dolnou Krupou sa zrodila remíza 1:1, rovnako tak v súboji Šulekova s Dvorníkmi. Majcichov... celý článok

Futbal, 5. liga: Veľké Kostoľany a Trebatice nakladali súperom, vyhrali aj Hlohovec a Zvončín

Futbal, 5. liga: Veľké Kostoľany a Trebatice nakladali súperom, vyhrali aj Hlohovec a Zvončín

Zvončín vyhral v Šaštíne-Strážoch s miestnym Spartakom 4:2. Gólovo sa presadili Klenkovič, Poláček... celý článok

Futbal, 8. liga A: Lovčice strelili Borovej pätnásť gólov, v Bíňovciach úradoval Kumančík

Futbal, 8. liga A: Lovčice strelili Borovej pätnásť gólov, v Bíňovciach úradoval Kumančík

Lovčice deklasovali Borovú, súperovi uštedrili nakladačku 15:2! Šiestimi gólmi sa blysol Matúš Jobek, hetrik pridali... celý článok

Futbal, 7. liga A: Dolné Orešany vyhrali v Naháči, Suchá remizovala s Ružindolom

Futbal, 7. liga A: Dolné Orešany vyhrali v Naháči, Suchá remizovala s Ružindolom

Pavlice vyhrali vďaka dvom gólom Mareka Kanisa nad Kátlovcami. Za domácich sa strelecky presadil Daniel Hupka. celý článok

Futbal, 4. liga: Malženice vyhrali v Partizánskom, Boleráz v Kanianke

Futbal, 4. liga: Malženice vyhrali v Partizánskom, Boleráz v Kanianke

Futbalisti Malženíc zvládli zápas v Partizánskom a po víťazstve 3:1 im stále patrí druhá priečka tabuľky. K... celý článok

Futbal, 7. liga B: Koplotovce strelili Maduniciam poltucet, vyhral aj Dolný Lopašov

Dolný Lopašov vyhrával v zápase s Ratnovcami po prvom polčase 4:1 a o víťazovi bolo prakticky rozhodnuté.... celý článok

Futbal, 8. liga B: Moravany proti Nižnej spečatili svoj postup

Horné Otrokovce vyhrali v Merašiciach 5:1, jediný gól za domácich dal Drímaj z penalty. Za hostí strelil dva... celý článok

Futbal, 3. liga: Lednické Rovne porazili céčko Spartaka

Céčko Spartaka v Lednických Rovniach prehralo 0:1, o výsledku rozhodol v 16. minúte Híreš. celý článok

Dokázali to! Slovenskí starostovia sú majstri Európy vo futbale

Ich víťazný postup nezastavili vo finále ani Taliani. celý článok

« predošlá | 1 2 3 4 5 .. 180 | ďalšia »

Victory Tip 2015

Víťazná rozlúčka so sezónou: Spartak otočil duel so Zlatými Moravcami

Spartak Trnava zakončil fortunaligovú sezónu víťazstvom nad Zlatými Moravcami. Proti súperovi zo spodných priečok... pozrieť video

Jazierce FIAT servis Ratania Praktická ambulancia Mäšovýroba Gašparík 480x300 Celio Bio Unihouse Trnavská 13 2016 Upratovanie v PSA údržba PSA Remax Bábence Zelená Trnava Sport House