Pizza Express

Dnes je sobota 25. októbra 2014, meniny má Aurel, zajtra Demeter. Význam mien.

Spartak po bojovnom výkone zdolal Trenčín

Spartak vyhral dôležitý zápas. S Trenčínom bodoval na domácej pôde naplno. O víťazstve andelov rozhodla premenená penalta Saba. >> celý článok

Futbal, III. B: V Merašiciach vyhrali Sokolovce kontumačne

Futbal, III. B: V Merašiciach vyhrali Sokolovce kontumačne

Horné Otrokovce nedali šancu Žlkovicam, zdolali ich presvedčivo 4:0. celý článok

Majcichovčania priniesli zo Záhoria kompletnú sadu cenných kovov

V Moravskom Svätom Jáne sa v nedeľu 19. októbra odohral úvodný bodovací turnaj mládeže v stolnom tenise... celý článok

Unihouse2-sekcia

Trnavskí stolní tenisti bodujú aj na reprezentačnej úrovni, z Dunajského pohára priniesli medaily

Trnavskí stolní tenisti bodujú aj na reprezentačnej úrovni, z Dunajského pohára priniesli medaily

Stolní tenisti absolvovali ďalšie úspešné medzinárodné podujatie. Na tradičnom Dunajskom pohári, ktorého história... celý článok

Čonka verí, že Spartak zdolá Trenčín, do Trnavy prídu aj fanúšikovia súpera

Po letnom príchode zo Slavie Praha sa stal pevnou súčasťou trnavskej zostavy. Matúš Čonka si na ľavom kraji trnavskej... celý článok

Legendárni Lendl a McEnroe sa venovali tenisovým nádejám Jaslovských Bohuníc

Legendárni Lendl a McEnroe sa venovali tenisovým nádejám Jaslovských Bohuníc

Stretli sa s legendami! Tenisové nádeje ŠK Blava Jaslovské Bohunice si zahrali a zatrénovali s esami bieleho... celý článok

Trnavskí plavci vstúpili do novej sezóne výbornými výkonmi

Plavci STU Trnava na začiatku novej sezóny úspešne reprezentovali Trnavu na Slovensku i v zahraničí. celý článok

Dolná Krupá angažovala nového trénera, Zavar prišiel o oporu

Dolná Krupá angažovala nového trénera, Zavar prišiel o oporu

Oba kluby pôsobia v najvyššej súťaži Oblastného futbalového zväzu Trnava. celý článok

Halový turnaj oblastného zväzu prejde zmenami, hrať bude až deväť družstiev

Tradičný zimný halový turnaj O pohár predsedu Oblastného futbalového zväzu Trnava prejde zmenami. Hlavnou novinkou... celý článok

Hokejisti vďaka výbornému záveru porazili v derby Senicu

Hokejisti vďaka výbornému záveru porazili v derby Senicu

Tromi gólmi za osem minút v záverečnej tretine otočili Trnavčania vývoj zápasu vo svoj prospech. celý článok

Futbalisti Leopoldova odkazujú do Siladíc: Vargovu svokru do brány radšej nestavajte

Po rokoch paberkovania sa opäť derú na výslnie. Futbal v Leopoldove v ostatnom období stagnoval. V novej... celý článok

Fanúšikovia Spartaka budú v závere októbra krvácať

Fanúšikovia Spartaka budú v závere októbra krvácať

Akcia má vo fanúšikovskej obci veľkú tradíciu. celý článok

Nočný beh ulicami Trnavy UCM Night Run prilákal viac ako 500 účastníkov!

Beh je v Trnava čoraz populárnejší. Potvrdil to aj UCM Night Run, kde na štart postavilo 509 vyznávačov pohybu... celý článok

V derby Veľkých Kostolian a Malženíc nechýbala pyrošou

V derby Veľkých Kostolian a Malženíc nechýbala pyrošou

Vo Veľkých Kostoľanoch sa hralo v nedeľu veľké derby. Pricestovali Malženice, súper s vysokými ambíciámi... celý článok

Spartak v prípravnom zápase zdolal Malženice

Spartak v prípravnom zápase zdolal Malženice

V utorkovom prípravnom zápase vyhral Spartak Trnava nad Dynamom Malženice. Hostia vzdorovali najmä v prvom polčase,... celý článok

« predošlá | 1 2 3 4 5 .. 146 | ďalšia »