Streda 29. 3., meniny má Miroslav, zajtra Vieroslava.Význam mien.

Futbal, 2. a 3. liga: Juniori Spartaka prehrali s Pohroním rozdielom triedy

Futbal, 2. a 3. liga: Juniori Spartaka prehrali s Pohroním rozdielom triedy

Trnavčania hrali dve tretiny zápasu bez vylúčeného hráča. celý článok

Futbal, 7. liga B: Kľačany remizovali s Chtelnicou, Koplotovce si poradili s Dubovanmi

Futbal, 7. liga B: Kľačany remizovali s Chtelnicou, Koplotovce si poradili s Dubovanmi

Šláger kola medzi Kľačanmi a Chtelnicou sa skočil deľbou bodov. Skóre otvoril už v šiestej minúte hosťujúci... celý článok

Futbal, 8. liga B: Piešťany porazili Žlkovce, Sokolovce vyhrali v Šterusoch

Futbal, 8. liga B: Piešťany porazili Žlkovce, Sokolovce vyhrali v Šterusoch

Spanilá jazda Piešťan v súťaži pokračuje aj na jar. Mužstvo z kúpeľného mesta vyhralo v úvodnom... celý článok

Okresný futsal: Olympic deklasoval Palermo, Družbané zabrali naplno

Boj o titul v okresnej futsalovej lige je opäť napínavejší. Líder súťaže Palermo Trnava utrpel ťažkú... celý článok

Futbal, 7. liga A: Špačince zdolali Bučany, Biely Kostol zakopol v Dolných Orešanoch

Futbal, 7. liga A: Špačince zdolali Bučany, Biely Kostol zakopol v Dolných Orešanoch

Špačince v šlágri kola zdolali Bučany 3:0. Hostia prišli bez náhradníkov a už v 19. minúte prehrávali,... celý článok

Futbal, 6. liga: Laurinec vystrieľal Siladiciam v Šulekove tri body

Futbal, 6. liga: Laurinec vystrieľal Siladiciam v Šulekove tri body

Kto prišiel v sobotu na šiestoligové aderby Šulekovo – Siladice neľutoval. Videl sedem gólov a obojstranne... celý článok

Dráma do poslednej minúty: Zápas Spartaka s Lučencom bola reklama na futsal

Dráma do poslednej minúty: Zápas Spartaka s Lučencom bola reklama na futsal

Po zlom prvom polčase siahal domáci tím v dueli s Lučencom na body. V neprospech Trnavčanov napokon rozhodla... celý článok

Volejbalistky v prvom zápase play-off prehrali u majstra

Volejbalistky v prvom zápase play-off prehrali u majstra

V historicky prvom play-off zápase pre Hit UCM Trnava cestovali Trnavčanky k aktuálnemu majstrovi Slovenska VK EU Slavia... celý článok

Trnavská cyklistická liga odštartuje prológom v Kamennom mlyne

Trnavská cyklistická liga odštartuje prológom v Kamennom mlyne

Dvadsaťdielny seriál pre amatérskych pretekárov otvorí jedna z noviniek, prológ na Kamennej ceste. celý článok

Kam za futbalom? Dechtice hostia Voderady, v Suchej vyzvú Ružindol

Kam za futbalom? Dechtice hostia Voderady, v Suchej vyzvú Ružindol

Prvým jarným kolom sa začínajú aj súboje v najnižšej piešťansko - hlohoveckej súťaži. celý článok

Jaslovské Bohunice posilnili ofenzívu, získali Tomáša Kunovského

Jaslovské Bohunice avizovali v zimnej prestávke záujem posilniť ofenzívu, podarilo sa im napokon počas rozbehnutej... celý článok

Trnavskí florbalisti bojujú o finále, kľúčový zápas hrajú v sobotu

Trnavskí florbalisti bojujú o finále, kľúčový zápas hrajú v sobotu

V sérii so Spišskou Novou Vsou prehrávajú 0:2, musia teda vyhrať. celý článok

Dolná Krupá takmer spravila historický prestup, na lane mala Američana

Dolná Krupá nebola ďaleko od získania prvého legionára v histórii klubu. S mužstvom trénoval pred pár dňami... celý článok

Pätica z trnavského Boxingclubu má za sebou ligové zápasy

Pätica z trnavského Boxingclubu má za sebou ligové zápasy

Trnavský Boxingclub štartoval v sobotu na druhej slovenskej lige v boxe v Galante s piatimi boxermi.... celý článok

Futbal, 4. liga: Boleráz vyhral v derby na pôde Malženíc, Hlohovec remizoval s Vrbovým

Futbal, 4. liga: Boleráz vyhral v derby na pôde Malženíc, Hlohovec remizoval s Vrbovým

Malženice doma prehrali v derby stretnutí s Bolerázom 1:2. Všetko podstatné sa vo vyrovnanom a bojovnom... pozrieť video

Jazierce FIAT servis CelioBio zdravá výživa Záhrady City Wash City Arena Gašparík mäsovýroba 2017 Bábence Unihouse Remax Byt Sport House Angels 2017