Atletika
Trojkráľovú šestku si príde v sobotu do Trnavy zabehnúť aj vicemajster sveta

AtletikaTrojkráľovú šestku si príde v sobotu do Trnavy zabehnúť aj vicemajster sveta

Bežeckú trilógiu po dvoch častiach vedie dvojica Ondrej Kubo a Dagmar Vargová.

AtletikaFOTO: Trnavský novoročný beh vyhral Ondrej Kubo, organizátori zaznamenali rekord

Trnavský novoročný beh vyhral Ondrej Kubo. Piešťanec obliekajúci farby bratislavského tímu 3NT Triathlon absolvoval šesťkilometrovú vzdialenosť centrom Trnavy za 18 minút a 31 sekúnd.

Silvestrovskú cenu v hode bremenom vyhral v Trnave Marcel Lomnický

AtletikaSilvestrovskú cenu v hode bremenom vyhral v Trnave Marcel Lomnický

Lomnický a Slošárová obhájili prvenstvá spred roka.

Piešťanské a dolnoorešianske silvestrovanie býva tradične v maratónkach

AtletikaPiešťanské a dolnoorešianske silvestrovanie býva tradične v maratónkach

V považskom meste so symbolom lámača nepotrebnej barly sa medzi mostmi najviac darilo triatlonistovi Ondrejovi Kubovi a atlétke Jane Úradníkovej.

Novoročný beh má v Cíferi 40 rokov, tradíciou sa inšpirovala aj Trnava

AtletikaNovoročný beh má v Cíferi 40 rokov, tradíciou sa inšpirovala aj Trnava

Novoročný beh zdravia ´88 v Trnave, teda pred tromi desaťročiami, vyhral Karol Lipovský.

Bremenom budú v Trnave v sobotu hádzať Charfreitag aj Lomnický

AtletikaBremenom budú v Trnave v sobotu hádzať Charfreitag aj Lomnický

Súťažiť môže každý, kto sa prihlási, a neobáva sa, že poletí ďalej ako bremeno.

AtletikaFOTO: Zimný beh zdravia má nový rekord, na štart prišlo 289 pretekárov

Zimný beh zdravia zaznamenal účastnícky rekord. Na Štefana sa postavilo na štart prvého dielu trnavskej bežeckej trilógie na prelome rokov 289 pretekárov, z toho 219 mužov a 70 žien. Dvaja...

Maratónska galiba: Pohár slivkového kompótu skončil na debutantovej hlave!

AtletikaMaratónska galiba: Pohár slivkového kompótu skončil na debutantovej hlave!

Úsmevne aj vážne o atletických záľubách Trnavčana Ľudovíta Žambokréthyho.

Nový vrhačský sektor na Slávii pokrstí Silvestrovská cena v hode bremenom

AtletikaNový vrhačský sektor na Slávii pokrstí Silvestrovská cena v hode bremenom

Nový vrhačský sektor za atletickým štadiónom privíta výkonnostných aj rekreačných pretekárov.

Trnavská bežecká trilógia sa začne na Slávii, novoročný beh bude v centre mesta

AtletikaTrnavská bežecká trilógia sa začne na Slávii, novoročný beh bude v centre mesta

Zimný beh zdravia bude mať 26. decembra o jedenástej hodine spoločný štart oboch disciplín.

Trnavská hodinovka, najstaršia na Slovensku, sa premiérovo bežala pred 40 rokmi

AtletikaTrnavská hodinovka, najstaršia na Slovensku, sa premiérovo bežala pred 40 rokmi

Pre zakladateľov bol inšpiráciou nezabudnuteľný svetový rekord Emila Zátopka z Houštky 1951.

AtletikaKarol Pacek, výborný bežec aj chýrny pernikár, oslavuje tento mesiac šesťdesiatku

Výrazný talent zo slávistickej liahne nezabudnuteľného trénera Antona Hajmássyho priskoro zanechal atletickú kariéru.

Bežecký sviatok v Kľačanoch ovenčil desiatkarov Jozefa Pelikána a Janu Úradníkovú

AtletikaBežecký sviatok v Kľačanoch ovenčil desiatkarov Jozefa Pelikána a Janu Úradníkovú

Do štartovej listiny 46. ročníka zapísali 178 účastníkov, z nich bolo 93 dospelých.

Do trnavskej automobilky zamieria vyznávači polmaratónu

AtletikaDo trnavskej automobilky zamieria vyznávači polmaratónu

Trnavská automobilka PSA Groupe Slovakia v nedeľu 8.októbra opäť otvorí svoje brány bežcom a športovým nadšencom. Pôjde o tretí ročník jediného polmaratónu v Trnave a na...

Bežecký pelotón sa stretne v nedeľu v Kľačanoch

AtletikaBežecký pelotón sa stretne v nedeľu v Kľačanoch

Tradičné vidiecke preteky slávnostne otvoria 8. októbra o desiatej hodine, hlavné pole desiatkarov odštartujú na pravé poludnie.

« | 1 .. 10 11 12 13 14 15 16 17 18 .. 36 | »