Atletika

AtletikaMajcichovskú desiatku venujú Vítovi Mercelovi, spoluzakladateľ pretekov zomrel pred pár dňami

Počet on-line prihlásených na 10 km sa v januári prehupol cez sto, padne v nedeľu 5. marca účastnícky rekord?

Okresný futsal: Atomik a Olympic gólovo excelovali

AtletikaOkresný futsal: Atomik a Olympic gólovo excelovali

Okresná futsalová súťaž pokračovala trinástym kolom. Tímy v zápasoch naplnili papierové predpoklady.

Trnavčanka Pešková má za sebou premiéru v zámorí, v Lincolne skončila druhá

AtletikaTrnavčanka Pešková má za sebou premiéru v zámorí, v Lincolne skončila druhá

Trojnásobná víťazka mládežníckej kategórie v ankete Atlét roka Michaela Pešková obsadila v Lincolne 2. miesto na 800 m.

Spomienky na Jozefa Polešenského: S mikrofónom ho poznali aj v Hlohovci

AtletikaSpomienky na Jozefa Polešenského: S mikrofónom ho poznali aj v Hlohovci

Často mu patril post moderátora medzinárodného mítingu pod strechou športovej haly TJ Drôtovňa i v uliciach mesta Hlohovec.

AtletikaRegistrácia na beh do Majcichova sa začala, preteky budú cez prvú marcovú nedeľu

Medzinárodný vidiecky beh na úradne certifikovanej 10-kilometrovej trati chystá svoj 27. ročník.

Trojkráľovú šestku vyhral Michal Puškár, triumfoval aj v celkovom poradí bežeckej trilógie

AtletikaTrojkráľovú šestku vyhral Michal Puškár, triumfoval aj v celkovom poradí bežeckej trilógie

Celkovým víťazom Trnavskej bežeckej trilógie na prelome rokov sa stal Michal Puškár. Atlét trnavskej Slávie potvrdil papierové predpoklady a zvíťazil na Trojkráľovej šestke, vďaka čomu si pripísal...

Bežci zabojujú Na Troch kráľov o posledné body do trilógie

AtletikaBežci zabojujú Na Troch kráľov o posledné body do trilógie

Na aktérov čaká rovinatá trať o dĺžke 6,2 km je kombináciou asfaltu a trávnatého terénu.

AtletikaFOTO: Novoročný beh vyhral Trnavčan Hladík, trať absolvoval aj žonglér s loptičkami

Novoročný beh sa stal korisťou Trnavčana Mareka Hladíka. Druhý diel bežeckej trilógie dlhý šesť kilometrov zvládol v čase 18:08.

V náročnom teréne dolnoorešianskeho Silvestrovského krosu kraľovali Pijákovci

AtletikaV náročnom teréne dolnoorešianskeho Silvestrovského krosu kraľovali Pijákovci

Malokarpatské lesy prilákali na 45. vytrvalostný sviatok v závere starého roka 129-členné pole.

Lomnický v Trnave štvrtýkrát triumfoval v hode bremenom

AtletikaLomnický v Trnave štvrtýkrát triumfoval v hode bremenom

Víťazom 34. ročníka Silvestrovskej ceny v hode 10,5 kg vážiacim bremenom v Trnave sa stal Marcel Lomnický z VŠC Dukla Banská Bystrica a pripísal si na svoje konto štvrtý triumf na tomto...

AtletikaFOTO: Prvý diel bežeckej trilógie vyhral Michal Puškár

Víťazom Zimného behu zdravia sa stal Michal Puškár. Člen trnavskej Slávie zvládol 10-kilometrovú trať v areáli na Rybníku za 36 minút a 8 sekúnd.

Na Slávii bude v závere roka súťaž v hode bremenom, zapojiť sa môžu aj rekreační športovci

AtletikaNa Slávii bude v závere roka súťaž v hode bremenom, zapojiť sa môžu aj rekreační športovci

Predposledný deň starého roka s atraktívnou pozvánkou, priestor dostane hod bremenom. Poprední atléti aj rekreační záujemcovia sa na trnavskej Slávii zídu 30. decembra už 34. raz.

Bežecká elita aj masovkári na Štefana zabojujú o prvé body do trilógie

AtletikaBežecká elita aj masovkári na Štefana zabojujú o prvé body do trilógie

Zimný beh zdravia pozve 26. decembra širokú rodinu v maratónkach do areálu trnavskej Slávie na svoj 37. diel.

AtletikaV Dolných Orešanoch sa na Silvestra pobeží tradičný kros, chýbať nebude ani kapustnica

Hodinu pred pravým poludním odštartuje pri futbalovom areáli početný pelotón do malokarpatských lesov nad obcou.

« | 1 .. 13 14 15 16 17 18 19 20 21 .. 36 | »