Trnavské rybníky
reklama

Mimáci pocestujú do Košíc s novým brankárom

ŠPORT - Futsal | 8.3.2011, 00.00, Tatiana Čuperková

Mimákov už tento piatok čaká prvý zápas štvrťfinále play-off proti PKP Košice na ich pôde. „Pocestujeme aj s novým brankárom Tobiášom Súkenikom. Je to gólman reprezentačnej dvadsaťjednotky a Makroteamu Žilina,“ prezradil prezident klubu Marek Ondrejka.

Mimáci pocestujú do Košíc s novým brankárom

Tobiáša Súkenika inkasované góly dokážu rozladiť. FOTO: archív TS

Púpavy pri aleji
reklama

Trnavčania si upísali Súkenika na play-off. Na koľko zápasov, to ukáže až samotný výkon Mimy na palubovke. „Tobiáš oslávi osemnáste narodeniny počas odvetného zápasu v pondelok 14. marca. Ten odohráme v Mestskej športovej hale v Trnave o 18.30 h. O deň neskôr maturuje. Verím, že všetky povinnosti zvládne. Je veľmi šikovný, idú mu najmä cudzie reči,“ nešetril slovami chvály Ondrejka. „Pokiaľ dostanem príležitosť, urobím všetko pre to, aby som tímu pomohol. Nejdem do neznámeho prostredia. Vďaka reprezentácii poznám trénera, realizačný tím aj mnohých hráčov. So Žilinou mi play-off nevyšlo, som rád, že si to môžem takto vynahradiť,“ priznal Tobiáš. Ďalšou posilou v tíme je 19-ročný Patrik Krištofík. Aj tento hráč Makroteamu Žilina je členom SR U21. "Je to ľavonohý futsalista. Má dobrú techniku, verím, že nám pomôže," vyjadaril sa Ondrejka a dodal: „Verím tomu, že si do Košíc ideme po víťazstvo a v pondelok doma spečatíme postup. Dúfam, že nás povzbudia aj naši diváci. Angažovanie oboch futsalistov sme privítali. Aj keď sú mladí, som presvedčený, že budú pre nás prínosom. Poznáme ich kvality z reprezentácie, vieme, čo od nich môžeme čakať. Poznajú herný systém, takže aj po tejto stránke zapadnú do mužstva bez problémov."

Pozitívne správy sa šíria aj gólmanovi Daliborovi Repovi. Lekárske vyšetrenia ukázali, že operované rameno sa hojí dobre, telo prijalo implantát, a tak môže začať s rehabilitáciou a postupne aj s ľahším tréningom.

 

 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX Trnava
reklama