Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Lietajúce lampáše

AKTUALITY - Trnava | 26.12.2010, 00.00, Darina Kvetanová

TRNAVA - V sobotu večer sa nad mestom vznášali tisícky balónov šťastia. Do neba ich spoločne z futbalového štadióna na Slávii vypustili nadšenci, ktorí sa na kreatívnej akcii dohodli prostredníctvom internetovej sociálnej siete Facebook. Nápad majú na svedomí piati Trnavčania, súrodenci Královičovci. „V čase, keď sme všetci rozbehaní po nákupných centrách, sme chceli ľudí motivovať, aby spomalili, zastavili sa a vychutnali si tak pravú atmosféru vianočných sviatkov,“ povedal za všetkých Martin Královič.

Mladí organizátori nečakali, že nápad osloví až také množstvo ľudí. Podľa jeho odhadov ich totiž na Sláviu prišli asi tri tisícky. „Mysleli sme, že akcia bude skôr komornejšia, nakoniec sa do skupiny na Facebooku prihlásilo toľko priaznivcov, že sme na nákupy balónov šťastia museli vyraziť za hranice,“ smial sa Martin a pochvaľoval rodinnú atmosféru, ktorá vďaka balónom šťastia na Slávii vznikla. 

reklama

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda plug in hybrid
reklama