Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Trnavskí florbalisti zdolali Modru, zaistili si ligové striebro

ŠPORT - Florbal | 17.4.2013, 15.05, prispievatelia

Trnavskí florbalisti si poradili s Blueberries Modra 14:7 a zaistili si minimálne druhé miesto v tabuľke.

Trnavskí florbalisti zdolali Modru, zaistili si ligové striebro

Ilustračné foto: Lukáš Grinaj

reklama

 

Trnava nastúpila bez svojej opory Romana Matušku, napriek tomu na protivníka vystrúhala tri útočné formácie aj keď v netradičnom zložení.

 

Po prespatom úvode stretnutia prehrávali domáci 0:3, ešte do konca prvej tretiny však dokázali nezaslúžene otočiť na 4:3, keď štvrtý gól v skrumáži preťal bránkovú čiaru súpera presne so sirénou.


V druhej tretine sa za stavu 6:3 zdalo, že Trnava je za vodou, ale tá opäť podradila a húževnatá Modra sa nenechala dlho ponúkať. Po druhej tretine sa išlo do šatní za stavu 6:6 a atmosféra bola dusná.

REDNOD
reklama


V tretej časti hry Trnava stiahla zostavu na dve línie, zvýšila tempo a potvrdila rolu favorita, keď nasúkala osem gólov. Treba podotknúť, že Modra hrala iba s troma hráčmi na striedačke.


Trnava tak oslavuje už isté druhé miesto, prvú priečku môže obsadiť už iba v teoretickej rovine, keďže Snipers majú zhodne tridsať bodov, ale dva zápasy k dobru.


Trnava sa predstaví vo svojom poslednom zápase v základnej časti proti Dragons „B“ na domácej pôde 28. apríla v MŠH Trnava o 15:00


FBC 11 Trnava - Blueberries Modra 14:7 (4:3, 2:3, 8:1)
FBC: Vanta Matej 6+0, Duran 2+4, Sztruhár 2+3, Vanta Matúš 0+2, Zelnák 0+2, Babčan 1+0, Balák 1+0, Fačkovec 1+0, Mahaj 1+0, Tisoň 0+1

tlačová správa klubu

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda ihneď
reklama