Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Knihu Trnavčanky Benkovej uviedla do života Helena Vondráčková

RELAX - Tí sú naši | 8.5.2013, 17.17, prispievatelia

Manželská dvojica Helena Vondráčková – Martin Michal slávnostným krstom v pražskom Paláci kníh odštartovala vydanie prvej knihy úspešnej slovenskej autorky Jany Benkovej s názvom Máš, cos chtěl, miláčku.

Knihu Trnavčanky Benkovej uviedla do života Helena Vondráčková

Momentka zo slávnostného aktu. Druhá zľava Jana Benková, druhá sprava Helena Vondráčková. Foto: Jaroslav Hauer

reklama


„Vybrala som si ich preto, lebo som chcela mať pri zrode svojho projektu hodnotných ľudí, a takí táto božská speváčka a špičkový manažér rozhodne sú. Spoznala som ich pred niekoľkými rokmi ako novinárka a obaja sú absolútni profesionáli a veľmi milí ľudia. Bolo mi nesmiernou cťou, že stáli vedľa mňa pri štarte mojej kariéry v Česku práve oni,“ povedala autorka na krste knihy, kde sa mohla tešiť veľkému záujmu novinárov i čitateľov.


Román pre ženy Máš, cos chtěl, miláčku je na českom trhu necelý mesiac, no predáva sa výborne, a tak vydavateľ chystá do tlače ešte tento rok aj ďalšiu knihu Jany Benkovej.

 

Na Slovensku autorke vyjdú tento rok tri nové romány, prvý z nich s názvom Čistá láska je už v predaji a rýchlo sa zaradil medzi najúspešnejšie tituly.

reklama

S. Amerová
 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda plug in hybrid
reklama