Trnavské rybníky
reklama

Atletické grand prix Slovensko prinieslo v Trnave hodnotné výkony

ŠPORT - Atletika | 18.5.2013, 15.51, prispievatelia

V Trnave sa uskutočnil Míting atletického seriálu Grand Prix Slovensko 2013.

Atletické grand prix Slovensko prinieslo v Trnave hodnotné výkony

Ilustračné foto: Ivan Kopčáni

Púpavy pri aleji
reklama


Domáci atletický seriál Grand Prix Slovensko 2013 pokračoval v sobotu v Trnave tradičným Tirnavia mítingom.

 

O päť najhodnotnejších výkonov podujatia, ktoré organizátori z AŠK Slávia Trnava odmenili prémiou 30 eur, sa postarali oštepár Patrik Ženúch (76,73 m), Sylvia Šalgovičová na 400 m (56,41), výškar Martin Kalafus (210), Daniela Ledecká na 400 m (56,62) a trojskokan Martin Koch (15,21 - iba 1 cm za účastníckym limitom na MEJ).

 

Účastnícke limity na MS do 17 rokov v Donecku splnili Nitrianka Daniela Ledecká na 400 m (56,62), Michaela Pešková z trnavskej Slávie na 400 m prekážok (1:02,57) a novozámocká diskárka Patrícia Šlosárová (42,03).

ŠUPA technika
reklama

 

Výsledky:

MUŽI
100 m (-0,3 m/s): 1. Štefánék (Spartak Dubnica n/V.) 11,24, 2. Fázik (VŠC Dukla B. Bystrica) 11,28


200 m (-1,1): 1. Olejník 22,74, 2. Fázik (obaja VŠC Dukla) 22,77


400 m: 1. Timoranský (AC N. Zámky) 48,90, 2. Hlúbik (Slávia UK Bratislava) 49,13, 3. Olejník (VŠC Dukla) 49,70


1500 m: 1. Jablokov (Slávia UK) 4:06,05, 2. Dömény (AC Stavbár Nitra) 4:11,32


3000 m prek.: 1. Buckulčík (Svetlošák B. Bystrica) 10:40,84


110 m prek.: (-0,6): 1. Hammel (Slávia Trnava) 15,33


400 m prek.: 1. Mikloš (Slávia STU Bratislava) 56,34, 2. Hulínek (Dubnica) 57,75


Výška: 1. Kalafus (Vital Bratislava) 210, 2. Krivuš (VŠC Dukla) 205, 3. Bašo (Sparta Pov. Bystrica) 200


diaľka: 1. Kraus (Slávia STU) 618


trojskok: 1. Koch (Slávia UK) 15,21


guľa: 1. D. Daniš (Slávia ŠŠ Trenčín) 16,48, 2. Löbb (AC Stavbár Nitra) 16,35


oštep: 1. Ženúch 76,73, 2. M. Benák (obaja VŠC Dukla) 68,67, 3. Bartoň (AC Stavbár Nitra) 63,42


kladivo: 1. Koukal (Dubnica) 57,10

 

ŽENY
100 m (-0,6 m/s): 1. Mokrášová (Dubnica) 12,48, 2. Vavrová (VŠC Dukla) 12,89


200 m: 1. Mokrášová (Dubnica) 25,47, 2. Vavrová (VŠC Dukla) 26,12


400 m: 1. Šalgovičová (Slávia Trnava) 56,41, 2. Ledecká (ŠK ŠOG Nitra) 56,62


1500 m: 1. Malčeková (AKm Zvolen) 4:52,00, 2. Mráziková (SPŠ Trnava) 5:03,87


3000 m prek.: 1. Pokorná (Slávia STU) 11:44,23


400 m prek.: 1. Pešková (Slávia Trnava) 1:02,57, 2. E. Mašláňová (Slávia Trenčín) 1:05,57


výška: 1. Struhárová (Slávia STU) 169, 2. Kuštárová (VŠC Dukla) 169


diaľka: 1. Chvílová (AC Malacky) 589, 2. Kuštárová (VŠC Dukla) 581


guľa: 1. Krištofičová (Slávia UK) 14,89


disk: 1. Puškárová (VŠC Dukla) 42,69, 2. Šlosárová (AC N. Zámky) 42,03


oštep: 1. Kadlečíková (VŠC Dukla) 42,36


kladivo: 1. S. Čaklošová (Dubnica) 46,53


SITA

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama
cale clinic
reklama