Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky

reklama

Utorok 22. 10., meniny má Sergej, zajtra Alojzia.Význam mien.

Victory Tip podporuje talentovaných mládežníkov Spartaka

Vydané 4.6.2013 o 16.20, prispievatelia

Spartak U14 sa stal najlepším celkom vo svojej vekovej kategórii. Zverenci Igora Gažoviča kraľujú v západnej časti. Liga je totiž geograficky rozdelená na tri skupiny - západ, východ a stred.

Victory Tip podporuje talentovaných mládežníkov Spartaka

Tibor Pekarčík (v bielom) s hráčmi Spartaka U14. Foto: spartak.sk

Výsledky tímu sú zrkadlom kvality kádra ale aj postupne sa zlepšujúcich podmienok pre mládež v trnavskom klube číslo jeden. Počas jarnej časti sa funkcionárom podarilo pre družstvo U14 získať partnera, ktorý sa podieľal na vylepšení materiálneho zabezpečenia tímu.


Oddiel podporila stávková kancelária Victory Tip. Spoločnosť pochádza z Trnavy, korene spolupráce možno hľadať v patriotizme majiteľov firmy.


"Veľmi radi sme pomohli trnavskému Spartaku. Futbalom žijeme celý týždeň. Klub neodmysliteľne patrí k mestu, a keďže sme hrdými Trnavčanmi, veľmi radi sme podporili aktivity andelov na mládežníckom poli," vyjadril sa riaditeľ Victory Tip Tibor Pekarčík mladší.


"Veľmi radi pomôžeme talentom, ktoré chcú hrať, niečo dokázať a u ktorých vidíme perspektívu, že o pár rokov môžu hrať za áčko Spartaka, ale napríklad aj za kluby z iných miest," pokračoval šéf spoločnosti.

 

 


Victory Tip má na trhu pevné postavenie. Pre svojich klientov poskytuje okrem bežných stávok aj viaceré zaujímavé hry, kde napríklad pri dvoch neuhádnutých zápasoch vracia vklad.

 

Ako jediná na Slovensku poskytuje možnosť tipovať zo zábavy vidiecke súťaže v trnavskom okrese. Samozrejmosťou je tipovanie cez internet.


Popri stávkovej kancelárii funguje pod jednou hlavičkou aj cestovka Victory Travel. Pre klientov pripravujú dobrodružno-poznávacie zájazdy do 150 krajín sveta. Nechýbajú ani exotické destinácie.


V roku 2010 organizovali veľký zájazd na Majstrovstvá sveta 2010 do Juhoafrickej republiky, podobnú akciu chystajú aj v súvislosti s budúcoročným svetovým šampionátom v Brazílii.


"Pre nás ide o veľkú výzvu. Krajinu detailne poznáme. Okrem futbalového zážitku tak vieme cestujúcim ponúknuť aj exkurz naprieč krásami sveta samby," dodal Pekarčík.

 

 

 

Mládež Spartaka napreduje
Manažér mládeže Spartaka Marián Černý víta spoluprácu s Victory Tip. Teší ho, že paleta sponzorov na mládežníckom poli je v klube čoraz pestrejšia.


"V ostatnom čase sa nám darí dostrojiť jednotlivé vekové kategórie, aby mali všetko potrebné na trénovanie, ako i vychádzkové veci. Týmto ďakujem všetkým partnerom klubu i rodičom, ktorí v nemalej miere, či už príspevkami, sponzorskými darmi alebo cez rôzne nadácie prispievajú k vytváraniu podmienok na herný i výkonnostný rast mladých futbalistov," poznamenal Černý.


"Mládež financuje z veľkej časti generálny sponzor Respect Slovakia. Veľmi si ale vážime aj množstvo ďalších menších partnerov, ktorí prispievajú na dobrú vec. Teší ma, že môžem konštatovať, že mládež je na slovenské pomery relatívne v dobrých ekonomických podmienkach."


Spartak získal v aktuálnej sezóne dva primáty na žiackom poli. Dobré výsledky však dosahujú aj ďalšie mládežnícke kategórie.


"Všetky tímy napredujú. Kvalitná zimná príprava pod vedením kvalifikovaných trénerov nám pomohla k tomu, aby mužstvá výkonnostne vzrástli a hrali lákavý kombinačný futbal. Staršiemu dorastu sa síce v prvej polovici súťaže nedarilo, teraz ale zaznamenal progres. Vo všetkých vekových kategóriách sme zaznamenali posun dopredu, formujú sa nám zaujímavé talenty a to nás teší," doplnil Černý.

spartak.sk

 

Podeľte sa s nami o váš názor!

Hlavné správy

BÁBENCE: V trnavskej pôrodnici sa narodili krásne detičky

BÁBENCE: V trnavskej pôrodnici sa narodili krásne detičky

Fotili sme nové životy na oddelení šestonedelia. celý článok

Trnavčania si za odpad od budúceho roka priplatia, poslanci schválili zvýšenie poplatku

Trnavčania si za odpad od budúceho roka priplatia, poslanci schválili zvýšenie poplatku

Zvýšenie poplatku najviac pocítia viacčlenné rodiny, ktoré bývajú v rodinných domoch, v budúcom roku zaplatia... celý článok

Zomrel bývalý stredopoliar Spartaka Vladimír Filo

Zomrel bývalý stredopoliar Spartaka Vladimír Filo

Smutná správa prišla zo športového prostredia. Zomrel bývalý futbalista trnavského Spartaka Vladimír Filo.... celý článok


reklama

Victory Tip 2017

reklama

Jazierce Fiat Doblo Fiat Tanex Plošina Gašparík 2018 Marell Bábence Remax

reklama

Aktuálne video

AKTUÁLNE POČASIE

Trnava

Piešťany

Bratislava

12°C
13°C
15°C

aktualizácia: 20:00 hod. / Predpoveď počasia - epocasie.eu

Facebook

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o.
Copyright © 2010-2019 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty

Pocitadlo.sk

Mazda CX 5

reklama