Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Rybníky

reklama

Sobota 8. 8., meniny má Oskár, zajtra Ľubomíra.Význam mien.

Victory Tip podporuje talentovaných mládežníkov Spartaka

Vydané 4.6.2013 o 16.20, prispievatelia

Spartak U14 sa stal najlepším celkom vo svojej vekovej kategórii. Zverenci Igora Gažoviča kraľujú v západnej časti. Liga je totiž geograficky rozdelená na tri skupiny - západ, východ a stred.

Victory Tip podporuje talentovaných mládežníkov Spartaka

Tibor Pekarčík (v bielom) s hráčmi Spartaka U14. Foto: spartak.sk

Výsledky tímu sú zrkadlom kvality kádra ale aj postupne sa zlepšujúcich podmienok pre mládež v trnavskom klube číslo jeden. Počas jarnej časti sa funkcionárom podarilo pre družstvo U14 získať partnera, ktorý sa podieľal na vylepšení materiálneho zabezpečenia tímu.


Oddiel podporila stávková kancelária Victory Tip. Spoločnosť pochádza z Trnavy, korene spolupráce možno hľadať v patriotizme majiteľov firmy.


"Veľmi radi sme pomohli trnavskému Spartaku. Futbalom žijeme celý týždeň. Klub neodmysliteľne patrí k mestu, a keďže sme hrdými Trnavčanmi, veľmi radi sme podporili aktivity andelov na mládežníckom poli," vyjadril sa riaditeľ Victory Tip Tibor Pekarčík mladší.


"Veľmi radi pomôžeme talentom, ktoré chcú hrať, niečo dokázať a u ktorých vidíme perspektívu, že o pár rokov môžu hrať za áčko Spartaka, ale napríklad aj za kluby z iných miest," pokračoval šéf spoločnosti.

 

 


Victory Tip má na trhu pevné postavenie. Pre svojich klientov poskytuje okrem bežných stávok aj viaceré zaujímavé hry, kde napríklad pri dvoch neuhádnutých zápasoch vracia vklad.

 

Ako jediná na Slovensku poskytuje možnosť tipovať zo zábavy vidiecke súťaže v trnavskom okrese. Samozrejmosťou je tipovanie cez internet.


Popri stávkovej kancelárii funguje pod jednou hlavičkou aj cestovka Victory Travel. Pre klientov pripravujú dobrodružno-poznávacie zájazdy do 150 krajín sveta. Nechýbajú ani exotické destinácie.


V roku 2010 organizovali veľký zájazd na Majstrovstvá sveta 2010 do Juhoafrickej republiky, podobnú akciu chystajú aj v súvislosti s budúcoročným svetovým šampionátom v Brazílii.


"Pre nás ide o veľkú výzvu. Krajinu detailne poznáme. Okrem futbalového zážitku tak vieme cestujúcim ponúknuť aj exkurz naprieč krásami sveta samby," dodal Pekarčík.

 

 

 

Mládež Spartaka napreduje
Manažér mládeže Spartaka Marián Černý víta spoluprácu s Victory Tip. Teší ho, že paleta sponzorov na mládežníckom poli je v klube čoraz pestrejšia.


"V ostatnom čase sa nám darí dostrojiť jednotlivé vekové kategórie, aby mali všetko potrebné na trénovanie, ako i vychádzkové veci. Týmto ďakujem všetkým partnerom klubu i rodičom, ktorí v nemalej miere, či už príspevkami, sponzorskými darmi alebo cez rôzne nadácie prispievajú k vytváraniu podmienok na herný i výkonnostný rast mladých futbalistov," poznamenal Černý.


"Mládež financuje z veľkej časti generálny sponzor Respect Slovakia. Veľmi si ale vážime aj množstvo ďalších menších partnerov, ktorí prispievajú na dobrú vec. Teší ma, že môžem konštatovať, že mládež je na slovenské pomery relatívne v dobrých ekonomických podmienkach."


Spartak získal v aktuálnej sezóne dva primáty na žiackom poli. Dobré výsledky však dosahujú aj ďalšie mládežnícke kategórie.


"Všetky tímy napredujú. Kvalitná zimná príprava pod vedením kvalifikovaných trénerov nám pomohla k tomu, aby mužstvá výkonnostne vzrástli a hrali lákavý kombinačný futbal. Staršiemu dorastu sa síce v prvej polovici súťaže nedarilo, teraz ale zaznamenal progres. Vo všetkých vekových kategóriách sme zaznamenali posun dopredu, formujú sa nám zaujímavé talenty a to nás teší," doplnil Černý.

spartak.sk

 

Podeľte sa s nami o váš názor!

Hlavné správy

Trnavčan Dávid bol najskôr falošný lekár, potom aj falošný právnik

Trnavčan Dávid bol najskôr falošný lekár, potom aj falošný právnik

Podvodník od poškodených postupne vylákal viac ako 5 800 eur, teraz ho rieši polícia. celý článok

Glonek povedie Malženice už siedmu sezónu, obcou už rezonuje zápas so Spartakom

Glonek povedie Malženice už siedmu sezónu, obcou už rezonuje zápas so Spartakom

Potom ako Spartak zrušil svoje béčko, bude mať trnavský región zastúpenie v tretej najvyššej súťaži iba... celý článok

V okrese Trnava sa po dvoch týždňoch opäť vyskytol koronavírus

V okrese Trnava sa po dvoch týždňoch opäť vyskytol koronavírus

Počet nových prípadov na Slovensku pribúda v desiatkach, na budúci týždeň má zasadnúť pandemická komisia. celý článok


reklama

Jazierce

reklama

Fiat Ducato Fiat Tanex Plošina Gašparík Danubius Gastro Marell Bábence Remax

reklama

Aktuálne video

Návrat odchovanca: Spartak získal z Poľska Martina Mikoviča

Návrat odchovanca: Spartak získal z Poľska Martina Mikoviča

Spartak hlási návrat známej tváre. Červeno-čierny dres bude v novej sezóne obliekať Martin Mikovič. Trnavský... pozrieť video

AKTUÁLNE POČASIE

Trnava

Piešťany

Bratislava

Nepodarilo sa nadviazať spojenie zo serverom.

Nepodarilo sa nadviazať spojenie zo serverom.

Nepodarilo sa nadviazať spojenie zo serverom.

Nepodarilo sa nadviazať spojenie zo serverom.

aktualizácia: hod. / Predpoveď počasia - epocasie.eu

Facebook

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o.
Copyright © 2010-2020 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty

Pocitadlo.sk

Mazda zmrazené ceny

reklama