Trnavské rybníky
reklama

V Horných Orešanoch pripravujú veľkú športovo-spoločenskú akciu

ŠPORT - Atletika | 6.6.2013, 17.28, prispievatelia

Bežecký klub Viktoria Horné Orešany pozýva všetkých nadšencov a fanúšikov rekreačného behu na 33. ročník behu Cez hornoorešanské vŕšky – Memoriál Františka Hečka, ktorý sa uskutoční tradične poslednú júnovú sobotu. 29 júna.

V Horných Orešanoch pripravujú veľkú športovo-spoločenskú akciu

Zábery z minulého roka pretekov. Ilustračné foto: archív klubu

Púpavy pri aleji
reklama


Beh je zaradený do viacerých pohárov v trnavskom kraji a teší sa čoraz väčšej popularite v širokom okolí. Každoročne sa ho zúčastňujú poprední bežci zo Slovenska ale aj z Českej republiky.

 

Trať dlhá 10 660 metrov sa rozprestiera v krásnom prostredí Malých Karpát a ponúka účastníkom neopakovateľný zážitok, vďaka ktorému sa radi každoročne do Horných Orešian vracajú.


Organizátori z BK Viktoria aj tento rok pripravili pre všetkých bežcov aj nebežcov, fanúšikov a priateľov bohatý program.

ŠUPA technika
reklama


Štart a cieľ podujatia je v športovom areáli TJ Iskra Horné Orešany. Program sa začne o 15.45 detskými a mládežníckymi kategóriami. Štart hlavných pretekov je naplánovaný na 17:00.


Všetky potrebné technické informácie týkajúce sa štartu jednotlivých kategórií a celého programu nájdete na klubovej webovej stránke www.bkviktoria.sk.


Počas slávnostného vyhlásenia výsledkov budú odmenení najrýchlejší bežci v trinástich kategóriách a tiež traja najrýchlejší domáci účastníci.
 

Pripravená je aj finančná prémia v prípade prekonania už bradatého traťového rekordu z roku 2002, ktorý drží Ján Križák časom 33:26.

 

Samozrejme nebude chýbať tombola pre účastníkov hlavných pretekov.

 

Celým podujatím bude slovom sprevádzať moderátor Peter Mano Tomič.


Večernú veselicu všetkým spríjemní hudobná kapela LORD a počas prestávok bude aj tento rok prebiehať siedmy ročník sprievodnej súťaže silákov v preťahovaní lanom „STRONGMANN“, ktorej vrcholom bude nočné finále.


Pripravený je aj večerný táborák s dobrým vínkom, pivom a niečím dobrým pod zub.


Aj tento rok očakávajú organizátori vysokú účasť bežcov z rôznych kútov Slovenska ako aj okolitých krajín.

 

Medzi prvými online prihlásenými je aj jeden zo zakladateľov podujatia Jaroslav Lieskovský a zaujímavosťou je aj registrácia bežca z Juhoafrickej republiky.

tlačová správa
 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama