Trnavské rybníky
reklama

Leto nekončí, užite si výpredaj trampolín a hier v predajni Sportino v Trnave

AKTUALITY - Firmy | 26.8.2013, 10.38, reklamný článok

K letu patria hry a zábava. Čo si tak zahádzať doma na záhrade na basketbalový kôš, vyskákať sa na trampolíne, alebo zobrať prenosnú bránku a ísť si zahrať s kamarátmi na voľný pľac futbal? Vravíte, že vám chýba športová výbava? V Sportine váš problém vyriešia.

Leto nekončí, užite si výpredaj trampolín a hier v predajni Sportino v Trnave

V Sportine majú aj značkové vybavenie pre šípky. Na fotografii konateľ spoločnosti Unihouse Stanislav Čaklovič. Foto: Ján Král

 

Predajňa SPORTINO na Zlievarenskej ulici č. 1 v Trnave ponúka široký športový sortiment hracích stolov a športových potrieb využiteľný nielen v letných mesiacoch.

 


Aktuálne prebieha letný výpredaj skladových zásob, kde nájdete obľúbené futbalové bránky, lopty, basketbalové koše - stojanové aj na zavesenie na stenu, výhodné trampolínové sety, lietajúce frisbee disky, populárne hackiesky, kompletné príslušenstvo na šípky a mnoho iného, čo zaručene nenájdete bežne v žiadnej športovej predajni.

 


„Majiteľom barov, herní a rekreačných zariadení by sme radi ponúkli na blížiacu sa zimnú sezónu kvalitné biliardové stoly, stolný futbal na mince aj na bežné hranie, vzdušný aj stolný hokej a mnoho, mnoho iného čo nikde inde v Trnave a okolí nenájdete,“ vraví konateľ Unihouse Stanislav Čaklovič.


„Ponúkame aj kompletné príslušenstvo a súčiastky na biliard, snooker, stolný futbal aj šípky.“

 

 


Najpredávanejší tovar si môže zákazník pozrieť a fyzicky ohmatať aj na prevádzke - na starej bratislavskej ceste smerom na Cífer pred Begamom (predajňou áut značky Peugeot) odbočte doprava a uvidíte pred vami budovu Praktik v ktorej sídlime.


Pre „cezpoľných“ je k dispozícii internetový e-shop. Priamo na webovej stránke spoločnosti Unihouse www.garlando.sk nájdete aj aktuálne akciové zľavy.

 

Na výpadovke na starú cestu na Bratislavu odbočte pred Begamom doprava.


A ako je to s dopravou tovaru? „V rámci Trnavy a okolia vieme vybaviť auto, do ostatných kútov Slovenska posielame zásielky kuriérskou spoločnosťou už do 24h alebo si ľudia môžu tovar vyzdvihnúť priamo u nás,“ uviedol Čaklovič.

 

Cestou sa dostane až k predajni Unihouse (bývalý Praktik).


Predajňa Sportino je otvorená v pondelok až piatok od 9.00 do 17.30, v sobotu od 9.00 do 12.00. Väčšina najpredávanejšieho tovaru sa nachádza priamo na sklade, pri vybraných stoloch je zákazková výroba s dodaním už do 10 dní.

 

Priamo v areáli predajne sa dá zaparkovať.

 

Predaj a servis výpočtovej techniky
Firma Unihouse pokračuje v predaji výpočtovej techniky za firmu Praktik a zabezpečuje servis notebookov a PC zostáv zakúpených v spoločnosti Praktik Computers. Klienti u nás dostanú tovar a služby za najlepšie ceny v meste.

 

Novinkou v ponuke sú značkové ECO PC zostavy HP a Fujitsu s plnou dvojročnou zárukou. Tieto PC zostavy máme aj ihneď skladom na predajni v skvelých cenách už od 129€ aj s operačným systémom Windows XP.

 

 

 

Pre lepšiu orientáciu
Predajňa Sportino – Unihouse, s.r.o.
Zlievarenská 1, Trnava
917 02 Trnava
tel.: 033/5903221, 0905 749 479
GPS súradnice predajne: 48.356548 , 17.575344
www.garlando.sk
www.praktikpc.sk

Otváracia doba:
Po-Pi: 9.00 – 17.30
So: 9.00 – 12.00

 

INZERCIA

 

Fotogaléria z ďalšej letnej ponuky predajne

 

 

 

 

 

 

 

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX
reklama