Trnavské rybníky
reklama

BLOG: Mal som nádherný sen

BLOG - Marián Galbavý | 25.9.2013, 10.00, prispievatelia

Mal som sen. Mal som nádherný sen. Bol matchday. Sviatočný deň. Spolu s priateľmi som sedel pri pivečku na pešej zóne. Mesto žilo, všade plno ľudí. K futbalovému štadiónu Spartaka prúdia davy.

BLOG: Mal som nádherný sen

Základný kameň City Areny v piatok slávnostne poklepali. Foto: Eleonóra Szombatová


Mladí, starí, muži, ženy, deti. Biznismeni, ktorí boli ešte včera v oblekoch a vyžehlených košeliach, dnes všetci v rovnakých farbách – červenočírnych.
Nikde žiadny policajt.


Hľadisko vypredané do posledného miesta buráca. Úvodný hvizd a štadión sa mení na jeden veľký vriaci kotel. Všade horia červené ohne.


Do polčasu prehrávame 0:3.


Ale stále neúnavne povzbudzujeme. Nakoniec v infarktovom závere strhávame víťazstvo na našu stanu. Vyhrávame 4:3. Štadión exploduje. Všade radosť, eufória!


Keď Martin Luther King sníval svoj sen, mal obavu, že sa ho nedožije. Ja som však presvedčený, že my áno. Som presvedčený, že sme na štadióne položili základný kameň našich snov.

 

MARIÁN GALBAVÝ

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Autor článku je advokát. Venuje sa predovšetkým situáciám, ktoré sa vyskytujú v živote bežného človeka - spotrebiteľské právo, rodinné, pracovné, dedičské právo, príprava zmlúv a právnych dokumentov.


Taktiež sa zaoberá trestným právom. Zároveň je správcom konkurznej podstaty a spoločníkom v jednej z najväčších konkurzných spoločností.


Predsedá občianskemu združeniu Bíli Andeli a Asociácii fanúšikov Slovenska. Založil združenie na ochranu spotrebiteľov Helpathand a vykonáva funkciu jeho predsedu.


V združení Futbalové nádeje Miroslava Karhana vykonáva funkciu kontrolóra.


Kontakt: 0949 765432, marian.galbavy@mgpartners.sk, www.mgpartners.sk

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama