Trnavské rybníky
reklama

Mima Trnava dnes o semifinále ligy aj s novou posilou

ŠPORT - Futsal | 22.3.2011, 16.15, Tatiana Čuperková

Futsalisti Mimy Trnava odcestovali na rozhodujúci odvetný zápas štvrťfinále play-off do Košíc už včera. Postupu do semifinále podriadili všetko.

Mima Trnava dnes o semifinále ligy aj s novou posilou

Ľahší predpoludňajší tréning v podaní Gabaša, Štrba, Filana, Budovca a Guťana (zľava). Foto: Tatiana Čuperková

Púpavy pri aleji
reklama
„Rozhodli sme sa radšej prespať v Košiciach, aby sme na zápas proti PKP nastúpili oddýchnutí. Cesta v deň zápasu by bola únavná,“ uviedol prezident klubu Marek Ondrejka. Mimáci sa do postelí dostali niečo po polnoci, ale posunutý budíček im dal dostatok priestoru na spánok. Raňajky sa podávali až o desiatej predpoludním. O pol dvanástej absolvovali mimáci hodinový tréning v Infinity Aréne. Po obede nasledoval odpočinok, ktorý preruší až spoločná predzápasová porada naplánovaná na 17.45 h. Po nej sa už hráči presunú do hádzanárskej haly, kde ich o 20 h čaká duel.
Strečing bol dôležitý, zraniť sa nikto nechce. Foto: Tatiana Čuperková
Taktická príprava v podaní vedenia klubu. Hlavného slova sa ujal Majerník. Foto: Tatiana Čuperková
Tréner Jozef Duhony môže rátať so službami takmer kompletného mančaftu. „Budeme hrať celopošný pressing s vysunutou obranou,“ povedal Duhony. Neodcestoval akurát zranený Miroslav Málik. Toho nahradil člen reprezentačnej U21 Adrián Filan. Bývalý hráč Slov-maticu Bratislava sa odvčera stal na rok a pol hráčom Trnavy. 19-ročný futsalista je popri Patrikovi Krištofíkovi ďalším ľavonohým hráčom v tíme.
Mima nastúpi na zápas v klasickom zložení. V prvej štvorke s Krivočenkom, Gabašom, Budovcom a Adámkom. V druhej nastúpia Sládeček, Kunka, Krištofík a Filan. Do brány sa postaví Michal Guťan.
Trnavský hlas vycestoval do metropoly východu spoločne s Mimou, takže hneď po zápase vám na našom webe ponúkne komentár k zápasu, hlasy trénera a hráčov a fotoriport.
 
Kapitán Peter Sládeček v rozhovore s riaditeľom klubu Gabrielom Majerníkom. Foto: Tatiana Čuperková

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX Trnava
reklama