Trnavské rybníky
reklama

Vrtuľníkoví záchranári pomáhali pri dopravnej nehode

AKTUALITY - Región | 28.12.2013, 21.04, prispievatelia

Pri dopravnej nehode zasahovali hasiči aj záchranári. Do nemocnice previezli 25-ročného muža.

Vrtuľníkoví záchranári pomáhali pri dopravnej nehode

Ilustračné foto: th

BESST
reklama

 

Trenčianska posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby Air-Transport Europe (ATE) v sobotu 28. decembra popoludní letela k dopravnej nehode, ktorá sa stala na ceste medzi obcami Šterusy a Dolný Lopašov v Piešťanskom okrese.

 

Ako agentúru SITA ďalej informovala Zuzana Turočeková z ATE, osobné auto s troma pasažiermi tam zišlo z cesty a narazilo do stromu.

 

Na mieste zasahovali hasiči aj záchranári. Po prílete na miesto nehody prevzala posádka vrtuľníka muža, ktorý utrpel vážne poranenia viacerých častí tela.

Namaľuj futbalovú Trnavu
reklama

 

Mladému, 25-ročnému mužovi poskytli záchranári na mieste neodkladnú zdravotnú starostlivosť a pripravili ho na letecký transport. Zraneného v kritickom stave previezli do Fakultnej nemocnice Trenčín.

 

SITA

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2025. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX Trnava
reklama