Trnavské rybníky
reklama

BLOG: Mami, ani obed u premiéra sa na tvoje kačacie stehno nechytá

BLOG - Listy mame | 21.1.2014, 10.32, prispievatelia

Ahoj mami, ďakujem Ti za ten rodinný obed, na ktorý si nás pozvala. Pečená kačka bola super. Dobre si spravila, že si pozvala nás a nie významné osobnosti, ktoré Ti ovplyvnili život.

BLOG: Mami, ani obed u premiéra sa na tvoje kačacie stehno nechytá

Ilustračné foto: zabcikova.blog.sme.

reklama

 

Nie, že by som nemala rada Tvojich spolupracovníkov, domovníčku alebo Tvojho závodného doktora, ale kačacie stehno v ruke Tvojej obľúbenej spisovateľky ženských romantických skvostov, by som asi ťažko predýchavala.

 

Áno, správne si pochopila, narážam na ten „slávny“ obed u premiéra. Bolo to v telke, v novinách, na internete. Nikde som sa ale nedozvedela, že čo osobnosti obedovali.

 

Určite im premiérova kuchárka pripravila niečo zdravé, lebo väčšinou prišli starší ľudia a športovci.

reklama

 

To si teda u mňa premiér šplhol, pretože ich nepozval na večeru – vieš, že Ti stále pripomínam, že starší ľudia by už večer nemali veľa jesť.

 

Dokonca myslel aj na zadné kolečká, lebo pozval aj lekárov - žlčník je sviňa, zradí Ťa keď to najmenej čakáš, trebás aj u premiéra.

 

Dúfam, že touto akciou sa trošku rozhýbe politicko-spoločenský život na Slovensku.

 

Veď ešte zostáva štrnásť kandidátov na prezidenta, ktorí zatiaľ neobedovali. Teším sa, že si pripomenieme ďalšie významné osobnosti, na ktoré sme možno už aj zabudli, alebo sme si mysleli, že nie sú až také významné.

 

Hlavne by som chcela apelovať na volebné tímy kandidátov – zverejňujte obedové menu! Nás voličov zaujíma, čo potencionálni prezidenti ponúkajú hosťom.

 

Zverejňujte recepty – prezident má byť pre voliča inšpiráciou, vzorom, takže mi nemôže byť jedno, či kandidát podáva bravčovú krkovičku alebo rybu so zeleninou!

 

Voľby sa blížia, budem teda čakať na ďalšie obedy, aby som si mohla vybrať. Zatiaľ to vyhrávaš Ty, mami, so svojou skvelou pečenou kačkou. Škoda, že nekandiduješ.

 

Tvoja namlsaná dcéra

Jana Struková

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama