Trnavské rybníky
reklama

Trstín zostal na na štíte Dolných Orešian

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 8.4.2011, 00.00, prispievatelia

Pred týždňom odišli Orešanci z Opoja so štvorgólovou nádielkou. Trstín sa po domácej výhre o triedu s Borovou zdal byť na koni.

Trstín zostal na na štíte Dolných Orešian
Brankár Daniel Císar si v premiére medzi mužmi udržal čisté konto. Foto: Štefan Horváth

Šokom bola pre zverencov trénera Ota Ormandyho hneď úvodná minúta, keď sa z priameho kopu domáci ujali vedenia. Takmer celý zápas búšili do súpera, no bez gólového efektu. Po zápase nebolo do reči trstínskemu trénerovi ani hráčom samotným. Ťažké srdce mali na niektoré verdikty rozhodcu Chudého, no príčiny prehry musia hľadať vo vlastnej kuchyni.
Hodnotenie trénera domácich Petra Čmaradu bolo veselšie: „V Opoji sme nehrali zle, ale oni sú špička v tejto súťaži, tak sme to chceli odčiniť doma. Aj Trstín je silný súper, no my sme dnes asi viac chceli tri body. V prvom polčase sme síce súboje vyhrávali, no chýbala nám medzihra, ale strelili sme dva góly, a to dnes rozhodlo.“ Koho zo svojho kádra by označil za postavu zápasu? „Marcel Křivánek štandardku kopol perfektne, no po zranení už do druhého polčasu nenastúpil. Do vinkla sa trafil Braňo Mitas tiež v prvom polčase. Dobre vo svojom debute medzi seniormi zachytal Dano Císar zo Zvončína, ešte len osemnásťročný vnuk nášho predsedu. Ani o jednom z nich nepoviem, že boli strojcami víťazstva. Výhru nad súperom vybojoval celý tím, rozhodol kolektívny výkon všetkých na ihrisku.“ Dolné Orešany síce ostali na desiatej priečke tabuľky, výhľad však hodnotia pozitívne. „Po jeseni sa nám rozpadla záloha, v zime sme sa zodpovedne pripravovali, tak po dnešku môžem povedať, že do Pavlíc ideme bodovať,“ optimisticky zakončil tréner Čmarada.
Štefan Horváth

 
 
 

Púpavy pri aleji
reklama

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX
reklama