Trnavské rybníky
reklama

VIDEO: V Šúrovciach opäť posily zvučných mien, získali i Jaroslava Timka

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 8.4.2011, 00.00, Ján Král

ŠÚROVCE – Horses nenechávajú nič na náhodu. Pred koncom prestupového termínu sa ešte stihli posilniť. Do útoku získali skúseného Jaroslava Timka, ktorý strieľal vo svojich najlepších rokoch góly za bratislavský Slovan, české Drnovice i trnavský Spartak.

VIDEO: V Šúrovciach opäť posily zvučných mien, získali i Jaroslava Timka

Jaroslav Timko má na konte tri majstrovské tituly. Foto: Michal Hlavatovič

Púpavy pri aleji
reklama

  

Do obrany prichádza Martin Jakabovič, dobre stavaný stopér trnavskej rezervy. K dispozícii bude už v nasledujúcom kole v Lednických Rovniach. Timko už má na konte dva štarty za Šúrovce, Brezovej pod Bradlom dokonca strelil gól. „Vo futbale som toho preskákal veľa. Cítim však zadosťučinenie, že aj vo veku štyridsaťpäť rokov si trúfnem na štvrtú ligu,“ uviedol Timko, ktorý za Spartak odohral 115 ligových zápasov a zaznamenal v nich 31 gólov.
Pred príchodom do Šúroviec bol voľným hráčom, naposledy pôsobil ako hrajúci tréner v Šintave. „Keď sa mi Šúrovce ozvali, bez váhania som prikývol. Futbal mám rád. Majiteľ klubu ma poznal z áčka Spartaka, kde som pôsobil päť rokov. V Šúrovciach sa nehrá o fazuľky, i tu mi povie, čo má na srdci. Beriem to,“ vraví Timko.

 


V tíme sa stretol s ďalšími bývalými ligistami. Mená ako Kožuch, Ujlaky, Bališ, Pinček doplnil v zime František Hadviger. Urastený obranca okupuje miesto stopéra. „V klube sú dobré podmienky. Od prezidenta klubu až po hráčov chcú všetci v klube postúpiť,“ pochvaľuje si a pristavil sa i pri blížiacom sa priamom súboji o prvé miesto s Novou Vsou nad Váhom (17. apríla o 16. h). „Možno to bude rozhodujúci zápas. Ak ho zvládneme, nebudeme mať síce ešte postupovú istotu, bude sa nám však určite dýchať oveľa ľahšie. V kabíne ale ešte o súboji nehovoríme, podvedome však naň už myslíme,“ uviedol Hadviger.
Šúrovce sú po víťazstve 2:1 nad Nitrianskym Pravnom opäť na čele tabuľky. Využili zakopnutie Novej Vsi, ktorá len remizovala v Trenčianskych Stankovciach. To robí radosť aj novému členovi realizačného tímu Milana Srňanskému. „Na spoluprácu ma oslovil pán Náhlik, som rodák zo Siladíc, takže prostredie dobre poznám. S Igorom Bališom máme rovnocenne podelené úlohy trénerov. Zodpovedáme za mužstvo rovnakou mierou,“ uviedol muž, ktorý kedysi obliekal dres Plastiky Nitra, Prešova či Bardejova, zaznamenal 68 ligových štartov a strelil dva góly.

ŠUPA technika
reklama

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX Trnava
reklama