Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Raper Patriot pripravuje svoj druhý album, myslí aj na fans Spartaka

RELAX - Tí sú naši | 9.5.2014, 09.00, prispievatelia

Nový album Patriota ponesie názov Zmena je život. Skladby na ňom sú o ľuďoch a živote.

Raper Patriot pripravuje svoj druhý album, myslí aj na fans Spartaka

Nový album sľubuje Patriot už čoskoro.

reklama

 

Trnavský raper Marián Samek alias Patriot pripravuje svoj druhý štúdiový album. Obsahovať bude šestnásť rôznorodých skladieb.

 

„Každý si tam nájde to svoje. Tento raz bude viac o živote a ľuďoch,“ povedal autor. O obsahu zatiaľ konkrétnejšie nehovorí, svojich priaznivcov chce prekvapiť.

 

Prezradil však, že song Bolo ťažké odísť sa viaže na jeho odchod z Trnavy do Nemecka, kde aktuálne žije v Mníchove.

reklama


„Opustil som rodné mesto kvôli osobe, ktorú milujem a zobral som si ju za manželku. Človek by sa nemal spätne pozerať na to, ako to budú ostatní riešiť, ale myslieť dopredu. Patriotom nie som len preto, že milujem svoje mesto a žijem v ňom od narodenia až do smrti, ale patriot môže byť aj človek, ktorý svoje mesto prezentuje aj za hranicami a myslí naňho deň čo deň. Možno som veľa ľudí sklamal, keď som odišiel, ale tak som to cítil a aj napriek tomu že som preč, stále svoje mesto milujem a nedám naňho dopustiť.

 

 

 

Presný termín vydania ešte nie je známy, momentálne pracuje na obale, čoskoro však vyjde klip k skladbe o fanúšikoch futbalového Spartaka Trnava s názvom Máme Vás v hrsci.


K trnavským ultras má blízko, ešte donedávna pôsobil v kotli ako jeden z bubeníkov. Fanúšikom andelov sú dobre známe aj jeho skladby z prvého albumu Diagnóza Spartak a Bíli Andeli.

 

jam, jkr

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda plug in hybrid
reklama