Spartak má reálnu šancu na finále pohára

ŠPORT - Futbal - Spartak | 5.4.2011, 23.02, Ján Král

Spartak sa priblížil bránam finále Slovenského pohára. V prvom zápase semifinále SP (odveta bude v Trnave 19. apríla o 17.30) remizoval na pôde bratislavského Slovana 2:2 a vytvoril si dobrú východiskovú pozíciu do druhého duelu.

O góly Spartaka sa postarali v prvom polčase Kone a Procházka, belasí znížili vlastným gólom Koneho po štandardke. Ešte do prestávky mohol Slovan pochovať Tomaček, ale spálil tutovku. Po zmene strán prišiel trest v podobe vyrovnania. Milinkovič umiestnenou ranou k tyči vyrovnal na konečných 2:2.

Slovan Bratislava - Spartak Trnava 2:2 (1:2)
Góly: 41. Kone (vlastný), 72. Milinkovič - 29. Kone, 39. Procházka

ŽK: Šebo - Machovec, Kaščák, Diallo
rozhodoval: Olšiak, 4900 divákov

SLOVAN: Putnocký - Pauschek, Dobrotka, Kolčák, Hrdlička - Božič - Milinkovič, Guédé (85. Grendel), Žofčák - Kordič (72. Szarka), Šebo
SPARTAK: Raška - P. Čarnota, Gross, Diallo, Machovec - Banovič (90. Kaprálik) - Kone, Procházka, Kaščák, Bicák (75. Wellington) - Tomaček