Trnavské rybníky
reklama

Speváčka Dominika Mirgová predstavila video k piesni Vám

RELAX - Tí sú naši | 27.5.2014, 17.30, prispievatelia

Slovenská speváčka Dominika Mirgová predstavila videoklip k piesni Vám. V novinke je možné vidieť 22-ročnú interpretku ako prezentuje skladbu pred múrom s grafiti, či na párty s priateľmi.

Speváčka Dominika Mirgová predstavila video k piesni Vám

Ilustračné foto: facebook.com/www.mirgovadominika.sk

reklama

 

"Bol to náročný deň, ale zvládli sme to a s výsledkom som maximálne spokojná. Myslím, že aj ľuďom sa bude páčiť. Mala som tam kamarátov, môj tím, moju rodinu, moje decká z tanečnej skupiny, mojich ľudí," prezradila speváčka, s ktorou na produkcii klipu spolupracovali Miro Jaroš a Michal Šefčík.

 

Bývalá SuperStaristka je autorkou textu piesne, ktorú venovala fanúšikom a fanúšičkám.

 

"Fanúšikovia ma veľmi inšpirujú, bez nich by som tu nebola a preto som im napísala a venovala skladbu Vám, pretože len vďaka im dáva význam to, čo robím. Určite sú tam odkazy aj pre neprajníkov, no vraciam sa aj na začiatok, keď som s hudbou len začínala a postupne pochopila, ako veci fungujú a že ich tak nechcem. Mám vlastnú cestu, mám sny a ciele a idem za nimi, no nevyberám si jednoduché chodníčky. Robím, čo ma baví a ako ma to baví a mám pri sebe svojich ľudí. O tom to celé je," uviedla Mirgová, ktorá sa v piesni predstavila aj ako rapperka.

reklama

 

 

Dominika Mirgová sa preslávila v šou Slovensko hľadá SuperStar. V roku 2008 debutovala eponymným albumom. Vlani vydala druhú štúdiovku #Nová, z ktorej pochádzajú skladby ako Prvá alebo L.A.S.K.A..

 

Na albume sa podieľali Rakby, Kali, Sukowach, Robert Burian, Peter Pann či spomínaný Miro Jaroš. V súčasnosti pripravuje ďalší album.

 

Informácie pochádzajú od Michala Šefčíka z Galgan Music a z archívu agentúry SITA.

 

SITA

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda 30 rokov na SR
reklama
Cisárky Sereď
reklama