Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Simona Kutišová: Vyšla jej prvá kniha Adonis v tričku

RELAX - Tí sú naši | 12.6.2014, 07.00, prispievatelia

Má 22 rokov a titul Adonis v tričku je jej knižným debutom. Pochádza z Topoľčian a študuje na Trnavskej univerzite v Trnave psychológiu.

Simona Kutišová: Vyšla jej prvá kniha Adonis v tričku

Simona Kutišová.

reklama

 

 „Zaujímam sa o problematiku onkologických ochorení z toho psychologického hľadiska - teda prežívanie a správanie takto chorých ľudí, rovnako ma zaujíma, ako to zvládajú príbuzní a aké sú možnosti im pomôcť. Možno práve toto bude smer, ktorým sa raz vyberiem po skončení školy,“ hovorí mladá autorka.

 

„Keďže som nenapraviteľná romantička, okrem odbornej literatúry si rada oddýchnem pri románoch zo súčasnosti, ale aj pri tých dobrodružných a historických, kde sa snúbi romantická láska s dejinami a dej sa hemží šarmantnými džentlmenmi,“ usmieva sa a pokračuje:

 

„Milujem jar, pretože všetko kvitne a konečne prichádzajú aj dlhšie slnečné dni. Obľubujem všetky veselé, pozitívne pôsobiace, farby, alebo ako ich volám ja - cukríkové. Písanie ma nabíja energiou, je to pre mňa oddych od každodenných starostí.“

reklama

 


A o čom je jej prvotina? „Je to zaľúbený príbeh o dievčati, ktoré jedného dňa stretne svojho vysnívaného princa s krásnym úsmevom. Samozrejme, že ho chce spoznať lepšie a robí pre to všetko. Prenasleduje ho, sníva o ňom, zisťuje si informácie, v čom jej pomáha aj najlepšia kamarátka Lenka. Možnosť lepšie sa spoznať majú na školskej exkurzii v Paríži. No ku koncu exkurzie sa to všetko zamotá – a ako sa to skončí, sa už dočítate v knihe. Knižka je vhodná pre mladé dievčatá, ktoré rady snívajú a možno práve teraz tiež pokukujú po svojom princovi. Rovnako môže zaujať aj tie staršie, ktoré sa budú chcieť vrátiť do veku, keď si ešte v tajnostiach šepkali o svojom vyvolenom,“ prezradila Simona.

 

red, Foto: archív S. Kutišovej

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda plug in hybrid
reklama