Spartak proti Prešovu utrpel víťazstvo

ŠPORT - Futbal - Spartak | 9.4.2011, 20.20, Ján Král

Spartak zdolal Prešov 2:1 a získal povinné tri body. Hrou však fanúšikov nepotešil.

Niektorí fanúšikovia ešte ani nesedeli na svojich miestach a Spartak už viedol 1:0. Zaváhanie obrany na čele s brankárom Pláničkom využil Bicák a pohodlne skóroval. Ešte do prestávky Wellington krásne nahral nabiehajúcemu Konemu a africký útočník zvýšil na rozdiel dvoch gólov. Hostia kontrovali v 63. minúte striedajúcim Meszárošom, ktorý pohotovou strelou z halfvoleja znížil. Trnava si však už víťazstvo nenechala ujsť, hoci po stretnutí dávali fanúšikovia trom získanym bodom prívlastok utrpené.