Trnavské rybníky
reklama

Your Choice ponúka letné jazykové kurzy pod holým nebom

RELAX - Angličtina na minútku | 9.7.2014, 14.58, prispievatelia

Leto je ideálnym obdobím na zdokonalenie v jazykoch, najmä vo forme špecializovaných a intenzívnych kurzov. Učte sa jazyk na vzduchu, pod slnečníkom, v príjemnom prostredí rodinného domu so záhradou.

Your Choice ponúka letné jazykové kurzy pod holým nebom

Your Choice sídli na trnavskom Špíglsali na Agátovej ulici. Foto: jkr

Na zopakovanie fráz na dovolenku alebo zlepšenie schopnosti komunikovať v inom jazyku sú najlepšími práve júl a august. Robia tak maturanti, ľudia, ktorí idú do zahraničia alebo dovolenkári, ktorí si chcú užiť svoju dovolenku naplno, napríklad sa chcú o krajine dozvedieť v rozhovoroch s obyvateľmi.

 


Intenzívne konverzačné týždne

V jazykovej škole Your Choice sme pripravili ponuku letných intenzívnych týždňov pre jednotlivcov, dvojice či trojice a miniskupinky už od 4 študentov. V konverzačných týždňoch sa sústredíte na porozumenie a rozprávanie.

 

Osmelíte sa v komunikácii, lebo budete rozprávať každý deň. Budete sa učiť 2 alebo 4 hodiny týždenne, pričom sa intenzita i časy dajú meniť počas kurzu podľa dohody s lektorom. Progres uvidíte už za pár dní.

 


- Intenzívny anglický týždeň s Direct Method
Učiť sa budete inovatívnou metódou, ktorá sa zameriava na rozprávanie a odbúranie strachu z konverzácie. Užijete si dynamické a najmä praktické hodiny. V tomto kurze rozprávajú praktiky okamžite aj úplní začiatočníci. Prihlásiť sa môžete kedykoľvek počas leta.

 


- Intenzívny taliansky týždeň s rodeným hovorcom
Intenzívna výučba so zameraním na verbálnu komunikáciu. Rozumieť a rozprávať začnete už v prvom týždni. Prihlásiť sa môžete kedykoľvek počas leta.

 


- Intenzívny nemecký týždeň s rodeným hovorcom
Intenzívna výučba, ktorá sa zameriava na verbálnu komunikáciu. Rozumieť a rozprávať začnete už v prvom týždni. Prihláste sa na týždňový kurz od 21.7.2014 alebo od 28.7.2014

 


- Intenzívny ruský týždeň s Direct Method
Učiť sa budete inovatívnou metódou, ktorá sa zameriava na rozprávanie a odbúranie strachu z konverzácie. Užijete si dynamické a najmä praktické hodiny. V tomto kurze rozprávajú praktiky okamžite aj úplní začiatočníci. Prihláste sa na týždňový kurz od 14.7.2014 alebo od 11.8.2014.

 

 

 

Ceny letných intenzívnych kurzov
- Skupinka 4-6 študentov
35 eur za týždeň (2x 45 min denne), 70 eur za týždeň (4x 45 min denne)


- Miniskupinka 2-3 študentov
65 eur za týždeň (2x 45 min denne)


- Individuálny kurz – 1 študent
120 eur za týždeň (2x 45 min denne)

Uvedená cena platí na kurzy od 1.7.2014 do 31.8.2014. Hodiny musia byť vyčerpané počas letných prázdnin. Ak máte záujem o hodiny v jazykovej škole Your Choice, pošlite nám email na info@yourchoice.sk alebo nám zatelefonujte na 033 535 0474 alebo 0911 667 274.

 

Tešíme sa na vás! :)

 

reklamný článok

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama