Trnavské rybníky
reklama

Kandidátom Smeru na trnavského primátora je Bystrík Stanko

AKTUALITY - Voľby | 21.7.2014, 10.39, prispievatelia

Stanko kandiduje do volieb s dvoma heslami - Trnava dosiahla viac! a Trnava má ešte na viac!

Kandidátom Smeru na trnavského primátora je Bystrík Stanko

Bystrík Stanko. Foto: jkr

reklama

 

Kandidátom Smeru-SD na post primátora Trnavy bude doterajší viceprimátor mesta Bystrík Stanko. Pre agentúru SITA to dnes uviedla trnavská krajská predsedníčka Smeru-SD Renáta Zmajkovičová. Podľa nej sa Stanko osvedčil na pozícii viceprimátora.

 

„Komunálna politika je mu blízka. Urobil pre Trnavu vo svojej pozícii spolu s poslancami Smeru-SD v mestskom zastupiteľstve veľa. Trnava sa posunula dopredu. Chceme však urobiť ešte viac. Preto nominujeme Stanka,“ povedala Zmajkovičová.

 

Stanko bude v novembrových komunálnych voľbách kandidovať po druhýkrát. Pred štyrmi rokmi mu chýbalo k zvoleniu približne 900 hlasov.

Trnava - Kamenáč
reklama

 

Stanko kandiduje do volieb s dvoma heslami - Trnava dosiahla viac! a Trnava má ešte na viac!

 

Ako povedal Stanko pre agentúru SITA, prvé je zhodnotením toho, čo sa vykonalo za posledné štyri roky. Za druhým stoja podľa neho aj všetci kandidáti na poslancov za Smer-SD.

 

„Akýkoľvek posun je závislý od ľudí a peňazí. Potom nasleduje rozumný a uvážlivý výber smerovania, konsenzus primátorovej vízie a vízie poslancov a hlas a názory občanov. Keď dokážeme vytvoriť súzvuk, vzájomné pochopenie a koncentrovanie sa na výsledok, ten slogan dokážeme zavŕšiť skutočnými výsledkami,“ konštatoval Stanko.

 

Kandidatúru na trnavského primátora zatiaľ ohlásili kandidát pravice Ján Žitňanský z KDH, ktorý je dlhoročným mestským poslancom. Podporuje ho koalícia KDH, SDKÚ-DS, NOVA a OĽaNO.

 

Kandidatúru ohlásil aj občiansky aktivista Peter Bročka. Súčasný primátor Vladimír Butko (KDH) oznámil, že už kandidovať nebude.

 

SITA

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda plug in hybrid
reklama
Cisárky Sereď
reklama