Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Vyhrážal sa jej zabitím

AKTUALITY - Trnava | 28.12.2010, 00.00, Rastislav Piovarči

TRNAVA – V meste vyčíňa muž s nožom! Hrôzu zažila mladá žena v sobotu ráno cestou do školy. Zozadu k nej na chodníku v lokalite Vodáreň pri budove VÚJE pristúpil asi tridsaťročný chlap, priložil jej k chrbtu nôž. Pýtal si dámsku kabelku, ktorú mala prehodenú cez plece. Vystrašenej študentke sa vyhrážal smrťou.

„Zabijem ťa, ak mi ju nedáš. Opakoval to dookola. Prvý raz, keď to povedal, som mu nerozumela, ani som nevedela, že mi do chrbta tlačí nôž. Kabelku som mu nedala,“ opisuje udalosť. Chlapík ju však okamžite obehol a prízvukoval jej, že je psychopat. Opäť na ňu vytiahol nôž. Ten vraj vyzeral ako menšia pílka.
Keď si chcela študentka kabelku pevnejšie chytiť do rúk, vytrhol jej ju a rozbehol sa dolu ulicou. Vzal jej všetky osobné doklady, mobil aj peňaženku. „Ten chlap meral okolo 170 centimetrov, na hlave mal šiltovku a cez ňu kapucňu z mikiny. Asi to bol feťák, bol veľmi schudnutý,“ dodáva.
Ulici, kde sa incident stal, sa žena od soboty zo strachu vyhýba. Údajne v tejto lokalite už jednu ženu mladík rovnakého výzoru prepadol. Stihla však ujsť, a zrejme preto prípad nenahlásila. Či šlo o toho istého lúpežníka, však nikto s istotou povedať nevie.
„Polícia po páchateľovi pátra, v tejto lokalite to bol prvý prípad, o ktorom vieme,“ informoval hovorca Krajskej polície v Trnave Ľuboš Homola. Za lúpež s použitím zbrane hrozí útočníkovi sedem až trinásť rokov za mrežami.

reklama

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda bonus 1200
reklama