Trnavské rybníky
reklama

Aj SNS postavila v Trnave kandidáta na primátora

AKTUALITY - Voľby | 19.9.2014, 12.22, prispievatelia

Do volieb posiela dlhoročného funkcionára Slovenskej živnostenskej komory Roberta Schmidta.

Aj SNS postavila v Trnave kandidáta na primátora

Predseda SNS Andreja Danko a Robert Schmidt.

reklama

 

O kreslo primátora Trnavy sa bude v novembri uchádzať aj Robert Schmidt, nominant Slovenskej národnej strany. Schmidt je živnostník a dlhoročný krajský predseda Slovenskej živnostenskej komory v Trnave.

 

Okrem neho kandidatúru na post primátora ohlásili Ján Žitňanský (KDH, SDKÚ-DS, OľaNO, NOVA, Strana zelených) Bystrík Stanko (Smer-SD), Peter Bročka (NEKA) a Jozef Klokner (NEKA).

 

Schmidt ide do volieb s tromi hlavnými prioritami, prvou je zlepšenie podnikateľského prostredia v meste, druhou podpora alternatívnej dopravy a treťou podpora práce s mládežou.

Trnava - Kamenáč
reklama

 

58-ročný Schmidt od roku 1991 podniká, dlhé roky je aktívny aj v Slovenskej živnostenskej komore a tridsať rokov sa venuje práci s mládežou.

 

,,Som Trnavčan, narodil som sa tu, žijem v tomto meste, poznám ho a viem, čo občania potrebujú. Zároveň sa ako podnikateľ, ktorý zamestnáva ľudí, stretávam denno-denne s rovnakými problémami, s akými sa stretáva väčšina obyvateľov. Myslím si, že je to dobrá kombinácia, aby som tým, čo mi dajú dôveru, dokázal, že budem vedieť riešiť najpálčivejšie problémy,“ povedal Schmidt. Podľa predsedu SNS Andreja Danka jednou z priorít strany je riešenie podnikateľského prostredia.

 

Schmidt pre agentúru SITA povedal, že aj keď je nominantom SNS, nie je členom žiadnej politickej strany.


Kandidačné listiny môžu stranícki aj nezávislí kandidáti podávať na Mestskom úrade v Trnave do polnoci v nedeľu 21. septembra.

 

SITA

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama
Cisárky Sereď
reklama