Piešťanskí havrani angažovali Dušana Pašeka mladšieho
ŠPORT - Hokej | 26.9.2014, 08.50, prispievatelia
Hokejový klub ŠHK 37 Piešťany zbrojí ďalej! Po tom, čo minulý týždeň angažoval Rastislava Konečného, vo štvrtok posilnil mužstvo havranov ďalší útočník.
Ilustračné foto: shutterstock.com
Vedenie klubu sa dohodlo na spolupráci do konca sezóny s nositeľom známeho hokejového mena - Dušanom Pašekom mladším.
„Môj angažmán v Piešťanoch sa zrodil tak, že som predčasne skončil v Košiciach, kde som absolvoval takmer celú prípravu. Tímu sa však moc nedarilo, spravili nejaké škrty v kádri a jedným z nich som bol aj ja. Následne ma kontaktoval pán Lušňák a dohodli sme sa na pôsobení do konca sezóny,“ povedala nová akvizícia Piešťan tesne po príchode.
Bývalý hráč Slovana Bratislava, Skalice, či naposledy Košíc nastúpi už v piatkovom stretnutí v Poprade a tréneri ho zaradili do druhého útoku s Marcelom Holovičom a Tiborom Kutálekom.
tlačová správa ŠHK 37 Piešťany







Futbalistka Spartaka mieri do Talianska, trénerka sa počas leta vydala
Muňoz po CSKA 1948 chválil Trella aj Bukovského, spartakovci vidia šancu na postup
Spartak remizoval s CSKA 1948 Sofia, padla 10-tisícová hranica divákov










