Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Prestrelka pri Zelenči bez obetí

RELAX - Reportáže | 24.4.2011, 00.00, prispievatelia

Po zuby ozbrojení muži zo špeciálnej jednotky Puma naháňali po dvore starého družstva chlapov z Legie Karpathia. Bol to vyčerpávajúci boj. Muži z Pumy sa chceli pomstiť za poslednú potupnú prehru 3:1.

Prestrelka pri Zelenči bez obetí

Profesionálny vojak Andrej v tíme Legie Karpathia. Foto: Michal Hlavatovič

reklama

 

Štyri hodiny strieľania. Nadšený veliteľ Pumy Michal Dubovský sa tešil z výsledku 3:0. Tentoraz to schytala Legia Karpathia. „Na dnešný deň sme sa tvrdo pripravovali. Záležalo nám na víťazstve na domácej pôde. Ešte pred zápasom sme sa stretli a pri upratovaní ihriska sme rozmýšľali nad taktikou. Ďakujem chlapcom za dobre odvedenú prácu a odvahu, s akou sa vrhali do súboja.
Veliteľ Legie Katpathia Adam Molnár uznal prevahu súperov: „Bolo vidno, že Puma je tentoraz lepšia. Žiaľ, chýbalo nám niekoľko kľúčových hráčov a chýbala nám aj výhoda znalosti terénu. My sme mali zasa takúto výhodu doma. Pri najbližšom stretnutí sa, samozrejme, pokúsime dostať ich. Sláva víťazom, česť porazeným.“

 

Bojovníci, vybavení ako naozaj.Foto: Michal Hlavatovič

reklama


Na airsoftovom stretnutí sa zúčastnilo tridsať bojovníkov. Bol medzi nimi aj profesionálny vojak Andrej. Ani on nepomohol Legii Karpathia k úspechu. Všetci bez rozdielu si však boj v poslednú marcovú sobotu užili nie len strieľaním, ale aj opravovaním zbraní. Legionárom odišli hneď dve už po prvom kole. Našťastie sa im ich podarilo opraviť a mohli pokračovať v nerovnom zápase proti lepšie vyzbrojenej Pume. Tá mala na svojich protivníkov nachystané aj granáty a dymovnice.
Oba tímy si na záver bojov sľúbili, že nabudúce si opäť nič len tak nedarujú a pri vybavovaní účtov opäť pôjde opäť do tuhého.

 

Nepriateľ číhal za každým rohom. Foto: Michal Hlavatovič

 

Veliteľ Adam držal obrannú líniu. Foto: Michal Hlavatovič

 

Je ťažké priblížiť sa nebadane. Foto: Michal Hlavatovič

 

Niektorí ani netušili, čo majú pod nosom. Foto: Michal Hlavatovič

 

FRIDO VAJS

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda plug in hybrid
reklama