Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

RETRO: Doprava v Trnave kolabovala, Spartak remizoval na Slovane

RELAX - Retro | 30.10.2014, 09.31, prispievatelia

„Sociológia stratí akreditáciu,“ predikoval názov článku v Trnavskom hlase z 29. októbra 2009.

RETRO: Doprava v Trnave kolabovala, Spartak remizoval na Slovane

Foto: jam

Príčinou straty akreditácie bol odchod odborného garanta odboru. Trnavská univerzita hľadala nového, čo potvrdil aj rektor Martin Mišút.

reklama


Naša redakcia aj všetky slovenské rádia upozorňovali na kritickú dopravnú situáciu v meste. Premávku paralyzovalo uzavretie nadjazdu nad železničnou trasou. Most spevňovali, aby po ňom mohli prepraviť nadrozmerný náklad – tri generátory pre paroplynovú elektráreň v Malženiciach.


Mestskí poslanci rozhodli o tom, že zamestnanci mesta nedostanú trinásty plat. Trnava tak mala ušetriť asi 332-tisíc eur. Redaktorka poukázala aj na fakt, že práve poslanci mestského zastupiteľstva dostanú ako satisfakciu koncoročné odmeny. Padlo na nich 66 tisíc eur.


V Suchej nad Parnou zrušili policajti marihuanovú záhradu istého občana z Vietmanu. Okrem pestovania zakázanej rastliny, odoberal „podnikateľ“ aj nelegálne elektrinu.

reklama


Trnavský hlas informoval aj o treste dvanásť a pol roka pre mladého muža z Ostrova za prepady predavačiek.


Trnavčan Allan Mikušek vyrozprával ako sníval o domčeku na samote a nie o byte v meste. V celostranovom rozhovore spomenul aj to, že mu vadí ako ho každý kvôli hudbe automaticky spája s koňmi.


Redakcia športu informovala o plánovanom budovaní zavlažovacieho systému na trnavskej Lokomotíve.


Spartak vybojoval bod na Slovane po výsledku 1:1 (góly Masaryk - Procházka) a jeho hráči sa chystali na domáci duel proti Žiline.

 

Bejzbalisti Angels Trnava sa po desiaty raz stali majstrami Slovenska. Vo finále zdolali Spiders Bratislava 3:2 na zápasy, v rozhodujúcom vyhrali 7:3.


V článku Peripetie brankárskych talentov Spartaka sa tréner trnavskej sedemnástky Marián Kopčan tešil z návratu opory Dobrivoja Rusova. Ten bol vtedy v Spartaku na hosťovaní z Lokomotívy.


Dorastenci Kátloviec zaknihovali 47 zápas bez prehry na domácom ihrisku v rade.

 

jam

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda plug in hybrid
reklama