Trnavské rybníky
reklama

Portál trnavskyhlas.sk má vďaka svojim čitateľom za sebou úspešný rok

BLOG - Trnavskými očami | 31.12.2014, 16.08, Ján Král

Bežia posledné minúty roku 2014 a mňa teší, že môžem skonštatovať, že redakcia trnavskyhlas.sk môže uplynulé mesiace vnímať v pozitívnom svetle. Zaznamenali sme ďalší nárast čitateľského záujmu aj väčšiu spätnú väzbu na našu prácu.

Portál trnavskyhlas.sk má vďaka svojim čitateľom za sebou úspešný rok

Boli sme pri významnom dianí v meste Trnava i širšom regióne, prinášali vám významné aktuality, úsmevné momenty, a žiaľ, i smutné príbehy. Presne tak, ako ich písal život.


Stáli sme pri úspechoch športových klubov z trnavského, piešťanského a hlohoveckého okresu, ponúkli sme detailné spravodajstvo týkajúce sa gólov, bodov i sekúnd, profily športovcov, rozhovory so známymi osobnosťami, vychádzajúcimi hviezdičkami ale aj ľuďmi, ktorí sú dôležití pre svoju mikrooblasť.

 

Veď úspešný celok sa skladá vždy z drobných detailov a to platí aj o spoločnosti. Každý jednotlivec v nej má svoje miesto a každý z nás ju môže posunúť viac dopredu.


Teší nás, že ponúkané témy vás zaujali a sami ste prispeli tipmi na reportáže o dianí vo vašom okolí.


To je jedným z našich cieľov – budovať silný regionálny portál, ktorého spolutvorcami boli, sú a veríme, že aj naďalej budete aj vy.


Web postupne prechádza grafickými i obsahovými zmenami, ktoré majú za cieľ ho ešte viac priblížiť čitateľom.

 

K takým patria aj technické zmeny súvisiace s responzívnym dizajnom, čo ocenia najmä návštevníci webu využívajúci k prístupu na portál mobilný telefón alebo tablet. V nastúpenom trende chceme pokračovať a naďalej reagovať na potreby modernej doby.


Ďakujeme vám za čitateľskú vernosť, ktorú nám dlhodobo prejavujete a už teraz sa tešíme na spoločné stretnutia v roku 2015.


V mene všetkých tvorcov trnavskyhlas.sk vám želám, nech je pre vás plný pracovných i osobných úspechov a šťastných životných momentov.


Ján Král

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama