Starí páni Spartaka budú plesať, zabaviť sa pozývajú aj fanúšikov
ŠPORT - Futbal - Spartak | 19.1.2015, 15.39, Ján Král
Plesová sezóna pokračuje, do gala sa nahodia aj starí páni Spartaka. Vladimír Ekhardt, Michal Gašparík starší, Alojz Fandel, Juraj Jarábek – to je len stručný výpočet mien futbalových osobností, ktoré avizovali účasť na štvrtom reprezentančom plese Internacionálov FC Spartak Trnava.

Na plese sa pravidelne zúčastňuje aj bývalý futbalista Spartaka a tréner Vladimír Ekhardt s manželkou Evou. Foto: Ján Král
reklama
Akcia sa uskutoční v piatok 6. februára o 19.00 v reštaurácii Olympia. Lístky sú k dispozícii v cene 32 eur aj pre širokú verejnosť, záujemcovia sa môžu kontaktovať u marketingového manažéra Spartaka Mariána Černého na cerny@spartak.sk alebo 0948 002 569.
O zábavu sa postarajú DJ Igor Vyskoč a country kapela Váh River Band. Pripravené budú žrebovacie lístky, súťažiť sa bude o vecné ceny. Zabezpečené je aj bohaté občerstvenie.