Trnavské rybníky
reklama

Všetko je ešte otvorené

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 29.4.2011, 00.00, Tatiana Čuperková

SOKOLOVCE – V súťaži III. triedy B zďaleka nie je nič rozhodnuté. Líder Jalšové B prišiel o všetky body v súboji s Dolným Lopašovom. Druhé Ratnovce síce strelili až tri góly, ale ani to im nestačilo na zisk čo len jediného bodu v súboji so Šterusmi.

Po 16. kole je tak rozdiel medzi týmito dvoma celkami naďalej minimálny, hoci v prípade úspechu jedného z nich mohlo dôjsť buď k výraznejšiemu bodovému odskoku, alebo výmene pozícií. Zaváhania prvých dvoch celkov ligy tak nahrávajú do karát ich prenasledovateľom. Sokolovce zvíťazili na pôde Merašíc a strácajú tak už len bod, resp. dva. Bez šance nie sú ani Šterusy. A práve súboj týchto dvoch celkov môže jeden z tímov posunúť v tabuľke o niečo bližšie k postupu.
„V Merašiciach sme odohrali divoký zápas, hralo sa najmä na ťažkom teréne,“ uviedol tajomník klubu Ľubomír Guzoň. „Išli sme si jednoznačne po víťazstvo, hoci sme v zápase nešli naplno,“ priznal stratégiu klubu. Sokolovce si sú vedomé dôležitého súboja so Šterusmi, a preto sa obávali prípadných zranení. „Na tento súboj budeme mať k dispozícii kompletný káder. Nikto nie je zranený ani potrestaný. Budeme sa spoliehať na streleckú mušku Martina Biháriho, ktorý je naším najlepším strelcom.“ Sokolovce sa všeobecne môžu pochváliť kvalitným útokom, majú ho druhý najlepší v celej súťaži. O jeden gól šikovnejší sú v rezerve Jalšového. „Popri Bihárim by mohol ohroziť súperovu bránu aj Dávid Tomašík.“ Šterusy sú zas tímom, v ktorom majú pevnú obranu, tá inkasovala zatiaľ len 18 gólov, lepší sú už len v Žlkovciach.
 

reklama

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2025. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda Tanex
reklama
Canis safety
reklama