Trnavské rybníky
reklama

Trnavská 13 predstavila farbu tričiek na tohtoročný pivný pochod

RELAX - Trnavská 13 | 25.3.2015, 09.02, prispievatelia

Okrem farby tričiek prezradili organizátori aj meno ďalšieho hudobného hosťa festivalu. Z dielne občianskeho združenia Trnavská 13 prichádza aj nové aprílové podujatie pre milovníkov cyklistiky.

Trnavská 13 predstavila farbu tričiek na tohtoročný pivný pochod

Tričká budú tento rok tyrkysovej farby. Foto: Trnavská 13

reklama


Festival Trnavská 13 tento rok nebude na Deň otcov, uskutoční sa už 12. a 13. júna. Dejiskom zostáva rovnako ako pred rokom tréningový vrhačský sektor na trnavskej Slávii.


Organizátori pokračujú v dlhoročnej tradícii striedania farieb tričiek prislúchajúcim k jednotlivým ročníkom a už v druhej polovici marca zverejnili vizuál na tento rok.


Farba tričiek pochodu v roku 2015 bude tyrkysová, ktorú doplnia čierne a biele nápisy.

reklama


K headlinerom hudobného programu, skupinám Slobodná Európa a Zóna A, pribudla aj známa prešovská kapela Chiki liki tu-a. Okrem nich už tradične dostanú priestor aj menej známe či začínajúce skupiny.


Okrem pivného pochodu na ktorom sa očakáva účasť asi 3500 ľudí pripravili organizátori aj sprievodné akcie.


„Program odštartuje v piatok 12. júna popoludní behom Trnavská 13. Účastníkov čaká trinásť kilometrov ulicami mesta, zaujímavosťou je, že po dohode s magistrátom sa pobeží aj cez nádvorie radnice. Popritom plánujeme i krátky beh o dĺžke 1,3 kilometra v areáli Slávie, ktorý bude určený prevažne pre rodiny s deťmi. Trasu zvládne naozaj každý,“ informoval jeden z organizátorov Igor Holéczy.

 

 

 

Organizujú cyklojazdu Trnavou
Z dielne občianskeho združenia Trnavská 13 prichádza aj aktivita pre fanúšikov cyklistiky, ktorí sa v sobotu 18. apríla o 10.00 stretnú na štarte Cyklosobote s deťmi. Akcia je určená pre rodiny s deťmi, účastníci absolvujú jazdu po vybudovaných cyklochodníkoch Trnavy.


Trasa povedie zo železničnej stanicem od parkoviska pre bicykle, cez promenádu až po reštauráciu Sessler, kde bude pripravené pre deti malé občerstvenie. Následne sa pelotón presunie po ulici Terézie Vansovej do areálu Kamenného mlyna.

 


„Cieľom jazdy je ukážka už vybudovaných cyklochodníkov ako aj tých, ktoré by bolo super dokončiť, tak aby sa v meste dalo s deťmi bezpečne jazdiť,“ hovorí sa v pozvánke občianskeho združenia.


Trasa je dlhá necelých desať kilometrov, povinnosťou pre deti je ochranná prilba. Akciu koordinujú s mestom Trnava.

 

jam

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX Trnava
reklama