Trnavské rybníky
reklama

Letný tábor pre deti? Your choice ponúka dobrodružstvo spojené s angličtinou

RELAX - Angličtina na minútku | 13.4.2015, 12.50, reklamný článok

Úžasný letný tábor pripravila jazyková škola Your Choice pre malých angličtinárov. Egyptské múmie budú hľadať pod pyramídami, ako atléti si zmerajú sily na olympijských hrách, dobijú stredoveké hrady a s Krištofom Kolombusom objavia nové zákutia Zeme.

Letný tábor pre deti? Your choice ponúka dobrodružstvo spojené s angličtinou

 

Hra, pohyb aj zaujímavosti čakajú na deti v rámci letných táborov v jazykovej škole Your Choice. Päť skvelých dní strávia s anglickými lektormi v príjemných priestoroch vo vnútri aj na dvore. Letný WattsEnglish Camp sa nesie v téme cestovania v čase.

 

„Na deti čakajú zaujímavé aktivity, vonku sa môžu vyblázniť na uzavretom dvore s veľkou trampolínou a v horúce dni sa budú kúpať v plytkom bazéne,“ hovorí Silvia Holéczyová, majiteľka Your Choice.

 


V Trnave aj na dedinách
Rodičia, ktorí chcú dopriať svojmu dieťaťu letný tábor v Trnave, si môžu vybrať z troch júlových a dvoch augustových termínov (od 1. do 3.7., od 6. do 10.7., od 13. do 17.7., od 10. do 14.8. a od 17. do 21.8.).

 

Prihlásiť ich môžu už teraz, a to prostredníctvom webovej stránky www.yourchoice.sk alebo osobne na Agátovej ulici 8.

 

„Rovnaký zážitok však chceme dopriať aj deťom na obciach, ak ich rodičia nemôžu dochádzať do mesta. Preto sa nám môžu ozvať aj materské a základné školy a my s našim programom prídeme do ich priestorov,“ objasňuje Silvia Holéczyová.

 

Deti sa budú počas tábora učiť angličtinu prostredníctvom metódy Wattsenglish. Jej tvorca Steve Watts s ňou uspel v Českej republike, kde ňou už učia aj na základných školách.

 

Čoraz populárnejšou sa stáva aj u nás. Aby toho dobrodružstva nebolo málo, jeden deň budú deti sledovať nočnú oblohu s ďalekohľadmi, aby videli svet budúcnosti.

 

Viac informácií sa dozviete na číslach 033/535 0474, 0911/667 274, osobne na Agátovej ulici 8 alebo na www.yourchoice.sk


reklamný článok

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama