Trnavské rybníky
reklama

VIDEO: Krása, elegancia a temperament trnavských tanečníkov priniesli víťazstvá

ŠPORT - Tanečné športy | 30.4.2011, 22.50, Tatiana Čuperková

Veľkým triumfom KTŠ Tyrnavia Trnava sa skončil prvý deň medzinárodného tanečného podujatia Grand Prix Tyrnavia. Páry z tohto klubu zvíťazili v kategórii dospelých aj Junior II.

VIDEO: Krása, elegancia a temperament trnavských tanečníkov priniesli víťazstvá

Lenka a Dušan stále neveria, že na GP Tyrnavia konečne zvíťazili. Foto: Ivan Kopčáni

Top development
reklama

Neskutočná radosť, ale aj slzy dojatia nasledovali po vyhlásení výsledkov v štandardných tancoch dospelých. Dušan Lamoš-Feré s Lenkou Lopašovskou si poradili s konkurenciou a vôbec prvýkrát v živote túto súťaž vyhrali. Ideálne tak vylepšili svoje minuloročné druhé miesto. "Ja som neverila ani keď vyhlásili druhý pár, že sme skutočne vyhrali. Tancovalo sa mi veľmi dobre, uvoľnene. Nie som unavená. Veľmi som si to dnes na parkete vychutnávala," povedala Lenka. "Je to celé paradoxné, pretože posledné dni sme štandard vôbec netrénovali. Venovali sme sa skôr latine," priznala s úsmevom na perách, zatiaľ čo Dušan prijímal gratulácie.

 

 

Obdobné pocity prežíval aj Daniel Kecskeméti s Eliškou Lenčešovou, ktorí triumfovali v latinskoamerických tancoch medzi Juniormi II. A to napriek tomu, že Daniel deň pred súťažou navštívil lekára s naliatym kolenom. "Pred súťažou to veľmi bolelo. Ale počas nej som nemal čas na to myslieť. Chcel som hlavne tancovať a dosiahnuť dobrý výsledok. Počítal som s druhým miestom, víťazstvo je geniálne," tešil sa po súťaži Daniel. "Vo finále som si najviac vychutnal rumbu a jive. Ten hlavne preto, že bol absolútne posledným tancom. A či budem na parkete zajtra počas štandardných tancov? Tak to ešte neviem. Uvidím, čo sa bude diať s mojím kolenom v noci a hlavne ráno, keď si s Eliškou vyskúšam pár tanečných póz."

Šupa / Kubota
reklama

Eliška a Daniel napriek zdravotnému hendikepu dominovali medzi Juniormi II. Foto: Ivan Kopčáni

Skvelé vystúpenie trnavských párov podčiarklo druhé miesto dvojice Filip Cipár - Tereza Řehořová (TK Welcome Trnava) v kategórii Mládež (štandardné tance) a tretie miesto Tomáša Uváčka a Martiny Reiterovej (TK Dansovia Bratislava) v kategórii dospelých.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2025. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX Trnava
reklama