Trnavské rybníky
reklama

Malí faraóni postavia v letnom tábore pyramídy, popritom sa zdokonalia v angličtine

RELAX - Angličtina na minútku | 4.5.2015, 15.30, reklamný článok

Päť skvelých dní strávia deti v tábore jazykovej školy Your Choice. Letný WattsEnglish Camp sa nesie v téme cestovania v čase.

Malí faraóni  postavia v letnom tábore pyramídy, popritom sa zdokonalia v angličtine

Od vlády faraónov, cez slávnu dobu olympijských hier, dobíjanie stredovekých hradov a objavy s bádateľom Krištofom Columbusovi sa dostanú až do sveta budúcnosti.

 

Prvý deň sa stanú z malých angličtinárov faraóni. Z papierových kartónov si vyrobia pyramídy, vymaľujú ich a potom v nich ukryjú poklad. Ten budú ďalšie deti hľadať.

 

Tábor povedú anglické lektorky Breagh a Rachel. „Cez aktivity vysvetlia deťom mnohé zaujímavosti o pyramídach,“ vysvetľuje majiteľka Your Choice Silvia Holéczyová.

 

„Pre deti je to ako rozprávka. Hrajú sa na egyptských vladárov a faraónov, vyrábajú si masky, pozerajú krátke videá a rozprávky. Ukážeme im aj artefakty z tohto obdobia,“ objasňuje s tým, že takéto hry sú skvelé pre prebudenie tvorivosti a predstavivosti dieťaťa.

 

 

 

Vyberte si termín
Rodičia, ktorí chcú prihlásiť svoje deti na letný WattsEnglish Camp, si môžu vybrať z piatich termínov (od 1. do 3.7., od 6. do 10.7., od 13. do 17.7., od 10. do 14.8. a od 17. do 21.8.).

 

Prihlásiť ich môžu už teraz na dolu uvedených kontaktoch. Rovnaký zážitok ponúka Your Choice aj deťom z obcí v okolí Trnavy.

 

V prípade záujmu príde s týmto programom priamo na miestne materské a základné školy.


Viac informácií sa dozviete na číslach 033/535 0474, 0911/667 274, osobne na Agátovej ulici 8 alebo na www.yourchoice.sk

reklamný článok

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama