Trnavské rybníky
reklama

Hľadáte detský tábor? V Trnave ponúkajú výpravu do stredoveku aj za objavmi ľudstva

RELAX - Angličtina na minútku | 8.5.2015, 14.23, reklamný článok

Päť skvelých dní strávia deti v tábore jazykovej školy Your Choice. Okrem iného spoznajú život na stredovekých hradoch a v stredovekej dedine a vydajú sa na úžasnú cestu pre ľudstvo najdôležitejších objavov.

Hľadáte detský tábor? V Trnave ponúkajú výpravu do stredoveku aj za objavmi ľudstva

Chlapci si vyskúšajú dobrodružný život rytierov a v turnajoch zistia, ktorý z nich je najšikovnejší a najobratnejší. Dievčatá ich zatiaľ budú povzbudzovať ako skutočné hradné panie.

 

„V tvorivých dielňach si s deťmi vyrobíme meče a inú výzbroj, ale aj masky, prilby a kvety, ktorými ich dievčatá za úspechy ocenia,“ hovorí majiteľka Your Choice Silvia Holéczyová.

 

Ďalší deň sa anglické lektorky Rachel a Breagh vydajú s deťmi na skvelú cestu objavov. Hovoriť budú o železnici, ktorá patrila určite k tým, pre ľudstvo najvýznamnejším vynálezom.

 

„S deťmi si budeme premietať videá o objavoch a niektoré vynálezy si postavíme z lega,“ dodáva Silvia Holéczyová.

 

 

Vyberte si termín
Rodičia, ktorí chcú prihlásiť svoje deti na letný WattsEnglish Camp, si môžu vybrať z piatich termínov (od 1. do 3.7., od 6. do 10.7., od 13. do 17.7., od 10. do 14.8. a od 17. do 21.8.).

 

Prihlásiť ich môžu už teraz na dolu uvedených kontaktoch. Rovnaký zážitok ponúka Your Choice aj deťom z obcí v okolí Trnavy. V prípade záujmu príde s týmto programom priamo na miestne materské a základné školy.


Viac informácií sa dozviete na číslach 033/535 0474, 0911/667 274, osobne na Agátovej ulici 8 alebo na www.yourchoice.sk

reklamný článok

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama