Romantika v Synagóga café: Študenti budú prednášať poviedky a básne
AKTUALITY - Trnava | 16.5.2015, 09.38, prispievatelia
S koncertom príde kapela Improvisae na čele so spevákom Martinom Cisárom známym zo šou Hlas Československa.
Synagóga Café sídli na Haulíkovej ulici. Foto: Ján Král
Študenti univerzitného divadla The-a(r)t-re pripravujú v trnavskej kaviarni Synagóga Café umelecký večer. V utorok 19. mája od 18.00 tu organizujú romantické čítanie poviedok a básní spojené s hudobnou produkciou.
Literárne diela návštevníkom prednesie deväť recitátorov - Katka Kanisová, Silvia Pipíšková, Katka Čellárová, Nicol Vargová, Lucia Nagyová, Anna Reptová, Róbert Dinis, Michal Pavlov, Róbert Švec a Tomáš Kramár.
O hudobnú časť sa postará kapela Improvisae so spevákom Martinom Cisárom známym zo šou Hlas Československa.
Vstupné na mieste sú dve eurá, pri online kúpe pre študentov a držiteľov ISIC, ITIC , EUR26 jedno euro. Počet vstupeniek je limitovaný na 65.
jam