Trnavské rybníky
reklama

BLOG: Štefan Gerrard svetu ukázal, ako sa hrá srdcom

BLOG - Futbalová téma | 17.5.2015, 15.40, prispievatelia

Rýchlo to napíšem, lebo Samo už číha za kompjútrom, a dokáže to napísať osemkrát lepšie. Teraz je ten čas, keď sa nerieši Messaldo, ale osobnosť. Už to videjko pozerám x-krát, a stále mám slzy na krajíčku. O tomto je ten futbal!

BLOG: Štefan Gerrard svetu ukázal, ako sa hrá srdcom

Steven Gerrard. Zdroj: youtube.com / Sky Sports

reklama

 

Od osem rokov nastupoval za klub, ktorý je ako Biblia. Tiež je tam pár nelogickostí, ale ber to čert, lebo You´ll never walk alone.


Neraz mohol prestúpiť, ale nezliezla mu koža na tvári. Odcitujem môjho kamaráta Erika:

 

"Jedna veľká éra sa končí. Pre mňa hráč s veľkým charakterom a srdcom pre jeden klub, keď odmietal ponuky a obrovské peniaze gloryhunterov ako Chelsea, Real, atď. Bojovník, strelec zo stredných vzdialeností, exekútor štandartiek, univerzálny futbalista. Díky Pištino za krásne chvile s klubom, ktorý je pre mňa najobľúbenejší spolu so Spartakom."

reklama

 


To je fanúšik Liverpoolu, ale aj tak najdojemnejšie komentáre na fb vypisujú skalní priaznivci Arsenalu. Áno, to je ten druhý stratený klub medzi petrodolármi, mediálnymi konzorciami a plynorubľami.


Málokto môže byť ako Messi, či Ronaldo, ale všetci môžu byť Pišta. Chce to len srdce, srdce za klub, za fanúšikov a je jedno, či opájanských, či košolanských, alebo spartakovských, tí ľudia vám to vrátia.


Nemusíte získavať tituly, môžete dokonca aj chyby robiť, ak to však máte v srdci, ste im oveľa bližšie.


Jedna éra končí. Na také slávne futbalové mesto sa síce zlatými písmenami do histórie nezapíše, pretože čakajú na titul jak já na Kate Beckinsale, ale každý si povie, že to bolo vtedy, keď hral Steven.


No a mimochodom, vedeli ste, že v roku 2004 vo finále Ligy majstrov pán Štefan odštartoval gólom senzačný obrat proti AC Majland, aby po penaltovom rozstrele mohol dvihnúť nad hlavu ušatú trofej, ako najmladší kapitán v histórii? Ani ja. Konec.


PETER VOZÁR

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama
cale clinic
reklama