Trnavské rybníky
reklama

FOTO: Trnavou pochodovalo viac ako tritisíc fanúšikov piva, boli sme pri tom

RELAX - Trnavská 13 | 14.6.2015, 08.59, prispievatelia

Dvojdňový festival Trnavská 13 priniesol dobrú zábavu spojenú s pivom, hudobnými koncertmi i športovým vyžitím.

FOTO: Trnavou pochodovalo viac ako tritisíc fanúšikov piva, boli sme pri tom

Pivo, priatelia a dobrá nálada... Aj taký bol osemnásty ročník Trnavskej 13.

Nový Hlohovec
reklama

 

Osemnásty ročník pivno - spoločenského pochodu známeho ako Trnavská 13 prilákal v sobotu do trnavských ulíc 3289 nadšencov zlatistého moku. Počas celého dňa brázdili mestské puby, za každú návštevu spojenú s konzumáciou dostali značku do svojho pindexu.

 

"Tradične skvelá akcia, stretli sme sa s priateľmi, prešli mestom a ochutnali rôzne druhy pív," povedala Anna zo Serede.

 

Na jednotlivých pivných zastávkach si účastníci pochvaľovali pripravenosť podnikov, väčšina z nich pripravila okrem pivných dobrôt aj tie kulinárske.

reklama

 

 

Účastníci mali možnosť vyjadriť sa v ankete aj k úrovni podnikov a ponúkaným službám. Podľa organizátorov vyhral medzi ľuďmi Reštaurácia a pivovar Sessler, na druhom mieste sa umiestnila Čajka a bronz získala Grand Beer Pezinská.

 

Dobrá nálada sa preniesla aj na večerný program, ktorý mal centrum v areáli Slávie na území tréningového vrhačského sektoru.

 

V piatok hrali prím kapely Hex, Chiki-liki-tua a Zóna A, ktorej frontman uviedol masu baviacu sa pod pódiom do varu.

 

 

V sobotu boli najväčšími ťahákmi kapely Karpatské chrbáty či legendárna Slobodná Európa. Spevák skupiny Whisky so svojimi kolegami zahrali aj hity ako Podvod, Analýza ale i veľmi vydarenú novinku Stredná trieda.

 

Popritom vystúpilo viacero mladých kapiel a možnosť prezentovať sa v popoludňajších hodinách dostali aj mladé hudobné formácie. Okrem toho festival sprevádzalo viacero menších sprievodných aktivít.

 

Úspech zožal aj piatkový beh Trnavská 13 Run.

 

"Osemnásty ročník máme za sebou, tešíme sa z vysokej účasti nielen Trnavčanov, na dvojdňovom festivale sme zaregistrovali návštevníkov z mnohých kútov Slovenska ale i zahraničia. Platí, že "Leto sa začína" a my sa tešíme, že pri tom budeme aj o rok," povedal jeden z organizátorov Trnavskej 13 Igor Holéczy.

 

 

FOTOGALÉRIA Z PIVNÉHO POCHODU TRNAVSKÁ 13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

text a foto: jam, jkr

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama