Trnavské rybníky
reklama

BLOG: Ďakujeme za všetko, bíli andeli! Nezabudneme!

BLOG - Futbalová téma | 16.7.2015, 17.30, prispievatelia

Ešte včera sme spolu žili a dnes tu už nie ste. Bude tomu už zopár mesiacov, dokonca rokov, ale stále je tu po Vás veľké prázdno.

BLOG: Ďakujeme za všetko, bíli andeli! Nezabudneme!

Spomienkové turnaje sa hrali v Hrnčiarovcich nad Parnou (na fotografii) aj v Cíferi, kde memoriál odštartovali zápasom mladí futbalisti


Nakoniec je jedno, ako a prečo ste nás opustili, dôležité je, že tu po Vás okrem bolesti aj niečo krásne zostalo. Zostalo to, v každom z nás. V hlave a srdci.


Boli by sme oveľa radšej, keby ste tu boli naozaj, nielen tak všadeprítomní, ten čas však, ktorý ste s nami strávili, nebol len tak nadarmo, pretože teraz sme si Vás pripomenuli tým, čo ste mali radi.


Futbalom.


Sami ste boli síce lajbaví a štrikovanie by Vám išlo lepšie, všetci sme takí, ale futbalu ste rozumeli. A milovali ste ho. Nesplnili sme síce Vaše prísné hráčske kritéria, ale na Vašu počesť sme si dovolili odohrať memoriál.

 

 

Eriček, Kekso, Helloween, Braňo, nikdy nezabudneme!

 

Minulý štvrtok ste v 89. minúte ako správni andeli skrze Jakubechove rukavice odvrátili od Spartaka katastrofu, v sobotu sme dúfam potešili my Vás.


Bohatá účasť všetkých Vašich kamarátov, aj ľudí, ktorí Vás možno nestačili poznať, aj chalani z iných miest, títo všetci prišli vzdať úctu Vašej pamiatke a v enormnom horku, keď ste nám z nebies púšťali od rána UV paprsky, až sme všetci nakoniec boli červeno-čierni, odovzdali na ihrisku maximum, presne tak, ako ste mali radi.


Určite ste sa potešili, že sa na turnaji zúčastnili aj tí najmladší.


Bojovalo sa o každý centimeter, tvrdo ale nie zákerne a bojovalo sa až do neskorých nočných hodín, aj keď už na inom kolbišti. Ale však to poznáte sami, tiež ste na futbale nohu a potom večer ruku neodtiahli.

 

Pamiatku kamarátov si prišli uctiť aj priatelia z Ostravy, na spoločnej fotke s La Familia.


Ďakujeme, že ste na nás dávali pozor a okrem drobného poranenia a večernej amnézie sa nikomu nič nestalo.


Nie je podstatné, kto vyhral, vyhrala predsa Vaša široká spartakovská rodzina.


Vieme, žeby ste radi, ale sami nemôžete poďakovať organizátorom, sponzorom, hráčom a návštevníkom, ktorí spoločne vytvorili výbornú atmosféru na Memoriáli Erika Kucharoviča v Hrnčiarovciach nad Parnou a Memoriálu venovanému na počesť Petra Mitasa, Maroša Moravčíka a Braňa Izakoviča v Cíferi, tak im ďakujeme za Vás.


Nikdy na Vás nezabudneme Eriček, Kekso, Helloween a Braňo.


Vaša červenočírna rodzina, Linka a La Familia, Ultras Spartak.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama
Kúpele Smrdáky
reklama