Ak Spartak postúpi v Európskej lige, môže opäť naraziť na PAOK Solún
ŠPORT - Futbal - Spartak | 17.7.2015, 13.33, Ján Král
Ak Spartak postúpi cez Linfield do tretieho predkola Európskej ligy, stretne sa s postupujúcim z dvojice Lokomotiva Záhreb – PAOK Solúň.
Žreb tretieho predkola Európskej ligy UEFA. Zdroj: uefa.com
reklama
V prvom zápase tejto chorvástko – gréckej dvojice zvíťazil tím z Balkánu 2:1. Pred odvetou v Solúni je tak všetko otvorené, rovnako ako pred stretnutím Trnavy v Belfaste.
Kým s chorvástkym protivníkom andeli skúsenosť nemajú, s PAOK-om si už v nedávnej histórii merali sily. Na jeseň 1997 vtedy prehrali u súpera 3:5, hoci v 27. minúte viedli po dvoch góloch Ujlakyho a jednom Luhového už 3:0. Na domácej pôde následne podľahli Trnavčania súperovi 0:1.
V oboch stretnutiach zhodou okolností stál v trnavského bránke otec súčasného gólmana červeno-čiernych Adama Jakubecha Peter.
Úvodné zápasy tretieho predkola sa odohrajú 30. 7., odvety 6. augusta. Andeli by začínali na pôde súpera.







Golf Trnava chystá Deň otvorených dverí, vyzývací pohár seniorov mal premiéru














