Trnavské rybníky
reklama

Blog Šoková terapia: Chlap ako nedostatkový tovar

BLOG - Šoková terapia | 12.5.2011, 00.00, Tatiana Čuperková

Sú ľudia, ktorí na strednej škole stretnú svoju životnú lásku a ich ďalší život je tým pádom určený. K životu slobodného človeka však patrí randenie. Spomínam si na obdobie na vysokej škole, keď sa naplno rozmohol fenomén pokecu a s ním spojené rande na slepo.

K tomuto odvážnemu činu sa odhodlala aj moja spolubývajúca, ktorá si po dohode dala na seba pár poznávacích znamení a vyrazila do ulíc. My ako dobré kamarátky sme ju nasledovali s patričným odstupom. Keď sme prišli na Trojičné námestie, videli sme, ako sa odrazu rýchlo odstrojuje. Sadli sme si len tak na lavičku a počkali, kým sa k nám o niekoľko minút neskôr pristaví. „Baby, predstavte si. Už z diaľky som zbadala, že má o dobrých 20 cm menej ako uviedol v profile. Ale to by som ešte zvládla. Keď som sa priblížila, jedným okom sa pozeral na mestskú vežu a druhým na štruktúru dlažby!“ vykríkla zhrozene. Čaro rande na slepo sme vyskúšali ešte raz, tentokrát to vyšlo na mňa. Dotyčný nevyzeral zle, aj keď nebol môj typ. Ale bol zo mňa taký nervózny, zakríknutý a ukoktaný, že sa vo mne prebudila horšia časť mojej povahy. Začala som byť povýšenecká, drzo sebavedomá a nepríjemná. Zaplatila som za oboch a v bare po mne zostala len vôňa môjho parfému.
Čím je človek starší, tým je randenie ťažšie. V dvadsiatke si žena môže z mužov vyberať, v tridsiatke už berie len to, čo zostalo. Pretože, ak chce partnera staršieho od seba, veľmi zriedkavo natrafí na takého, ktorý nemá označenie ženatý / rozvedený so záväzkami. A keď je náhodou slobodný, tak za tým začíname šípiť nejakú vadu.
Mám rada Marfušku - anjelika. Tá ženská má štýl. Je zábavná (originálne lúpanie orieškov), ale aj infantilná (lízatko v posteli). Vie byť šarmantná (nie princezná, kráľovná) a hlavne vie, čo chce (muža a k tomu veľké veno). Naproti tomu je tu latentná Nasťa, ktorá vyvaľuje očiská, rozpráva medovo a nechá so sebou zametať. Aj tak nabalí fešáka. Emancipácia je síce in, ženy robia také isté práce ako muži (ale za nižší plat), ale keď sú sebestačné, nevedia si nájsť partnera. Chytrý odborník má na to hneď vysvetlenie: chlap nechce žiť so ženou, ktorá mu pripomína druhého chlapa. Nemá jej čo ponúknuť.
Čo mi z toho vyplýva? Že sa začnem po tridsiatke pretvarovať a budem ako Nasťa, alebo zostanem sama sebou a budem ďalej hľadať chlapa, ktorý má v sebe aj niečo ženské (nie zženštelé), a tým pádom sa jin a jang dostanú do rovnováhy.
 

reklama

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda plug in hybrid
reklama