Futsalisti v sobotu hrajú ďalší domáci zápas, tentoraz na palubovke v Hrnčiarovciach

ŠPORT - Futsal | 10.11.2015, 10.00, prispievatelia

Dôvodom je obsadenosť Mestskej športovej haly v Trnave.

Futsalisti v sobotu hrajú ďalší domáci zápas, tentoraz na palubovke v Hrnčiarovciach

Trnavskí futsalisti sa v druhom kole Openligy stretli s nováčikom súťaže z Kysuckého Nového Mesta. Po obojstranne opatrnom úvode udreli ako prví domáci, keď svoj druhý gól v súťaži dal v štvrtej minúte Matej Vašíček - 1:0.

Trnavčania vyhrali prvý polčas aj vďaka výborným zákrokom brankára Čechoviča, no úvod druhého polčasu lepšie vyšiel hosťom a v 22. minúte vyrovnali na 1:1.

Ďalšie svoje šance využili Kysučania svoje šance v 28. a 36. minúte a skóre bolo už 3:1.

Domáci tréner sa rozhodol pre hru bez brankára, ktorá slávila úspech a v 38. minúte Marek Pecho znížil na 2:3. Pätnásť sekúnd pred koncom duelu domácim vznikla nádej aspoň na bodový zisk, výhodu pokutového kopu však nezužitkoval Pecho a hostia sa mohli tešiť z troch bodov.

Pochvalu si zaslúži 350 divákov, ktorí vytvorili v Mestskej športovej hale v Trnave vynikajúcu atmosféru.

Najbližší domáci zápas odohrajú spartakovci v sobotu 14. novembra o 18.00 proti Banskej Bystrici. Duel odohrajú pre obsadenosť trnavských MŠH mimoriadne v športovej hale v Hrnčiarovciach nad Parnou.